KurDoties 3 gadi

KurDoties 3 gadi

Kā mums tautā saka: 3 lietas, labas lietas. Un jau arī mēs to šobrīd varam ar godu teikt! Vēlējāmies Jums pastāstīt, kā tad mums ir gājis šajos, nu jau 3 pastāvēšanas gados. Bet tiem, kas ar mums iepazīstas pirmo reizi, aicinām Jūs izlasīt rakstu par mums, kā arī, kāds mums bija pirmais gads.

Bet tagad ķersimies klāt, atskatam par iepriekšējo un nu jau arī šo gadu.

 

Mūsu 2. gads

Negaidīti otrais mūsu gads iesākās ar mazu neveiksmi un tā bija pandēmija. Kā jau daudziem kultūras darbiniekiem šis bija kā trieciens. Sākumā pasākumu vietas bija vaļā ar dažādu virkni ierobežojumiem, bet pēcāk jau ciet pavisam, kas mums lika mainīt arī mūsu darbību.

Par laimi bijām uzsākuši jaunas mājaslapas izstrādi, kas palīdzēja rast izeju no tā, ka nebija pasākumu. Daba tomēr palika brīva un arī tieši pavasaris bija iesācies, kad viss mostas un paliek krāšņs pēc aukstās ziemas. Mājaslapa tika atvērta tikai ar mūsu Dabas taku, skatu torņu un piknika vietām, lai izglābtos no šiem visiem ierobežojumiem. Redzējām, ka to aktīvi lietojat un apmeklējāt dažādas vietas, kā arī publicējām Jums mazu ieskatu no skaistākajām vietām Latvijā, kur doties.

Protams, līdztekus turpinājām darbu pie mūsu jaunās mājaslapas, kuru redzat šobrīd, lai ierobežojumu noņemšanas gadījumā, mēs būtu gatavi mājaslapu atvērt atkal un piedāvāt Jums pasākumus uz kuriem doties. Tas arī notika, bet diemžēl atkal pēc kāda laika viss tika slēgts un mums atkal nācās mājaslapā nomainīt versiju.

 

Šis – 3. gads

Salīdzinājumā ar otro gadu, trešais izvērtās ļoti veiksmīgs un visi mūsu rekordi tika pārspēti, kaut arī sākumā tā nelikās, jo 3. gads iesākās ar sava veida ierobežojumiem. Bet tomēr pēc īsa laika arī tie jau tika atcelti.

Kad, kā teikt, ceļš bija tīrs, pasākumu vietas un organizatori bija atgriezušies pie darba, arī mēs jau tam bijām sagatavojušies. Pandēmijas laiks deva arī savu labumu, jo bija iespējas mums aktīvi strādāt pie tā, lai uzlabotu mājaslapu, pabeigtu neizdarīto un veiksmīgi pirmajā dienā to palaist. Nācām klajā ar jaunu mājaslapu, plāniem un piedāvājumiem Jums.

Un, protams, tas viss nebija velti. Šajā gadā tika pārspēti visi mūsu iepriekšējie rekordi, kas nebūtu iespējami bez mūsu dārgajiem apmeklētājiem, organizatoriem, sponsoriem un citiem mūsu draugiem. Viennozīmīgi redzējām kāda ir Jūsu šī pasākumu interese un kādas jaunas garšas Jums nepieciešamas tiem.

Veiksmīgākie pasākumi šogad:

  1. Baldones Waterfest 22 – vairāk nekā 30 000 skatījumi
  2. Saulkrastu Ostas svētki – Skultes osta – vairāk nekā 8 000 skatījumi
  3. Ūdens strūklaku, gaismu, uguns un lāzeru uzvedums – vairāk nekā 6 000 skatījumi
  4. Prāta Vētra – Gads bez kalendāra – vairāk nekā 4 000 skatījumi
  5. Multimediāla pastaiga “Nakts parkā” – vairāk nekā 4 000 skatījumi

 

Tāpēc bijām priecīgi redzēt šādus skaitļus tikai dažiem no pasākumiem, kas lika, protams, arī saprast, kur vēlaties doties turpmāk un kādiem pasākumiem pievērst vislielāko uzmanību.

Tomēr visu pasākumu gaisotni mazliet pakliedēja negaidītais karš Ukrainā, kas ieviesa mazu haosu visur pasaulē. Kā jau interesentiem esam atbildējuši, ka mēs atbalstām jebkuru labdarības pasākumu, tieši tāpat kā esam jau to darījuši iepriekš – Austrālijas dzīvnieku glābšanai, bērnu ārstēšanai un citiem labdarības pasākumiem. Tāpēc, aicinām mums sūtīt jebkādu informāciju par labdarības pasākumiem vai citiem piedāvājumiem, lai palīdzētu tiem, kam tas nepieciešams vairāk.

 

Bet nu drīz jau ceturtais

Bet, protams, ka nekas nav beidzies. Katru dienu aktīvi plānojam un strādājam pie tā, lai atbildētu uz Jūsu jautājumu – kur doties – jebkurā brīdī, laikā vai vietā.

Drīzumā gaidāmas vēl papildus lietas jeb funkcijas mājaslapā, lai atvieglotu Jūsu ikdienu un arī sava veida izplešanās citos mērogos – Baltijā.

Kā arī daudz, citi piedāvājumi pasākumu vietām, organizatoriem vai citādi saistītiem kultūras cilvēkiem, arī mūziķiem!

Tāpēc noteikti par to visu ziņosim mūsu sociālajos tīklos – Facebook un Instagram.

 

Jūsu viedoklis mums ir svarīgs

Neskatoties uz visiem mūsu panākumiem un straujo attīstību, mēs neaizmirstam par cilvēkiem kas būvē un attīsta kultūru. Tāpēc mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis – aicinām Jūs atstāt kādu ziņu mūsu sociālajos tīklos jeb tādu kā mazu vērtējumu, lai mēs zinātu, atsauksmes vai arī atsūtiet mums vienkāršu ziņu, mūsu čatā, ja tomēr kaut kas nestrādā, vai vēlaties ieteikt kaut ko.

Mūsu lapas, kurās varat atstāt vērtējumu:

 

Tieši Jūs mums ļaujat augt

Kā jau minējām, ka bez Jums visiem tas nebūtu iespējams, tāpēc ļausim ieskatīties mazliet skaitļos, kas kādam varētu būt svarīgi.

Kādi sasniegumi mums ir sanākuši 3 gadu laikā, protams, pa vidu mums ir mazliet traucējis pandēmijas laiks. Bet tomēr skaitļi paši par sevi to pateiks:

KurDoties.lv statistika

Ciešā sadarbība

Neskatoties uz visām neveiksmēm un ķibelēm, kas mums gadījušās pa ceļam neesam zaudējuši nevienu no mūsu sadarbības partneriem. Tāpēc esam vēl joprojām atvērti sadarbībai ar dažādiem uzņēmumiem, organizācijām un cilvēkiem, kas ir gatavi iesaistīties vai jau aktīvi iesaistās kultūras būvēšanā. Sūtiet mums ziņu un mēs noteikti atbildēsim!

 

Liels paldies!

Liels paldies visiem apmeklētājiem par jaunu virsotņu sasniegšanu, kā arī neskaitāmām Latvijas pašvaldībām un pasākumu vietām, kas cītīgi iesūtīja, kā arī atbalstīja mūs ar saviem pasākumiem!

Uz drīzu tikšanos nākamajos jaunumos!

Iesaki rakstu draugiem!