KurDoties pirmais gads

KurDoties pirmais gads

Ir pienācis februāris, kas nozīmē to, ka mums ir apritējis pirmais gadiņš! Tagad jāēd kūkas un jādzer šampanietis, bet mūsu darbs nav apstājies un kamēr Jūs lasāt šo rakstu, mēs jau turpinām meklēt nākamo pasākumu, kuru pievienot mājaslapā, lai tieši Jūs zinātu Kur Doties!

Pirmais gads

Pirmais gads mums pagājis ar ļoti lielu izpēti par īpašībām Latvijas kultūras un izklaides pasaulē, kā arī cilvēku paradumus meklējot pasākumus vai informāciju par tiem. Cītīgi attīstot mūsu pasākumu platformu līdz jaunam līmenim, lai Jums būtu ērti atrast vajadzīgo notikumu jūsu apkārtnē, kā arī saplānot Jūsu nedēļas nogali.

Sadarbība

Esam pirmajā gadā sastrādājušies ar dažādiem pasākumu organizatoriem, menedžeriem un citiem kultūras cilvēkiem. Ar kuriem izdevās mazliet iepazīt ne tikai Latvijas kultūras dzīvi, bet arī bija iespēja mazliet izpētīt kultūru un izklaides pasauli ārpus Latvijas robežām un iepazīt mazliet arī kaimiņu pasākumus.

Daži no pasākumiem, kurus apmeklējām arī mēs un atbalstījām, atrodami mūsu Jaunumu sadaļā, par kuriem varam izlasīt, kā arī aktīvi sekot šai sadaļai un apmeklēt līdzīgus pasākumu nākotnē!

Paldies visiem atbalstītājiem un partneriem ar kuriem izdevās apmeklēt gan pasākumus, gan arī attīstīt mājaslapu jaunā līmenī. Īpašs paldies Digitālājai Dizaina studijai “Prof. Designs“, pasākumu aģentūrai “THP Production“, kā arī Gaitim Lazdānam par piedāvātajām iespējām un ieguldīto darbu šī gada laikā!

Tālākie plāni

Attīstot mājaslapu un veicot dažādus pētījumus, sapratām, ka ar esošo mājaslapu, kas tika radīta mūsu pirmajiem soļiem, diemžēl nespēsim turpināt mūsu ceļu, izplešoties ar dažādām funkcijām, informācijas papildinājumiem u.tml. Tāpēc drīzumā būs lielas izmaiņas arī mūsu mājaslapā, kura bija jāatjauno un jāpaplašina ar funkcijām, lai Jums būtu vēl ērtāk atrast sev tīkamus pasākumus un Kur Doties nedēļas nogalē vai kādā citā brīvdienā.

Sekojiet līdzi mums Facebook lapā un mājaslapā!

Iesaki rakstu draugiem!