Loading Events
Prāta Vētra – Gads bez kalendāra

(Noticis pasākums) Prāta Vētra – Gads bez kalendāra

20.08.2022 18:00
Mežaparka Lielā estrāde, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

2022. gada vasarā Prāta Vētra dosies vasaras koncerttūrē “Gads bez kalendāra”.
“Nav labāka veida būt noderīgiem šajā laikā, kā tikai darot to, ko protam vislabāk – spēlējot savu mūziku. Šovasar brauksim uz Jelgavu, Valmieru, Ventspili, Daugavpili un Rīgu, lai koncertētu un atkal tiktos ar saviem klausītājiem pēc trīs gadu pārtraukuma. Tas nav bijis tikai “Gads bez kalendāra”, ir izdzīvots posms, kas uz ierastām lietām liek skatīties pilnīgi citādi. Mēs ticam, ka šie koncerti mūs saliedēs, dos cerību un atkalsatikšanās prieks iedvesmos mūs visus jaunam cēlienam,” pauž Prāta Vētras komanda.
Vasaras koncerttūre būs iespēja atbalstīt tos, kuru mājas izpostījis karš. Ukraiņi, kurus uz Latviju atvedušas bēgļu gaitas, būs koncertu goda viesi un varēs tos apmeklēt bez maksas. Ieeja koncertos būs iespējama, uzrādot Ukrainā izdotu derīgu personu apliecinošu dokumentu.
Koncertos skanēs jau iemīļotas grupas melodijas un jaunā albuma dziesmas, piemēram, “Muzikālā banka 2021” laureāte “Tur, kur Dieva kamanas slīd”, 2021. gada radio hits “Karuseļi” un citas dziesmas kopā ar īpašajiem viesiem. Vasaras koncerti notiks piecās Latvijas pilsētās:

  1. 23. jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij;
  2. 30. jūlijā Valmierā, Dīvaliņa pļavās;
  3. 6. augustā Daugavpilī, stadionā “Lokomotīve”;
  4. 13. augustā Ventspilī, Reņķa dārzā;
  5. 20. augustā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē.

Biļetes uz koncertiem visā Latvijā pieejamas no 18. aprīļa biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv un TC Spice informācijas centrā. Iegādājoties biļeti, pieejams arī eKase.lv jaunums – biļešu apdrošināšana sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju Balcia, kas paredz naudas līdzekļu atmaksu, ja uz koncertu nav iespējams ierasties iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ. Papildu informācija par biļešu apdrošināšanu pieejama mājaslapā www.ekase.lv.
Koncerttūri atbalsta:
Balcia apdrošināšana, tirdzniecības centrs Spice, Neste Latvija, pārvadātājs DSV, ziņu portāls Delfi, TV3 Group, Dienas Mediji, žurnāls OK!.
Ieeja pasākumā sākot no plkst. 18.00, savukārt koncerta sākums plkst. 20.00.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi