KurDoties atgriežas pēc pandēmijas

KurDoties atgriežas pēc pandēmijas

Sākoties vasarai un valdībai lemjot par dažādu ierobežojumu atcelšanu un atļauju rīkot pasākumus, nolēmām mūsu mājaslapu atvērt atkal. Pagaidām gan tajā pašā versijā, bet drīzumā gaidiet jaunumus no mums! Sekojiet mums Facebook, lai arī zinātu KurDoties un apmeklējiet mūsu mājaslapu!

Kāpēc tā pati mājaslapa?

Pandēmijas laikā radās dažādas problēmas un situācijas ar ieplānotajiem pasākumiem, kurus nācās atcelt, kā arī daudzus no ieplānotājiem darbiem un plāniem nācās atlikt uz vēlāku. Protams arī mūsu draugiem šajā laikā radās dažādu darbu pieplūdums, kuri atņēma ļoti daudz laika no izstrādes darbiem un nepaspējām pa šo laika periodu radīt ko jaunu. Lai jūs nepaliktu bez informatīvā atbalsta nolēmām ar mūsu draugiem, ka tomēr mājaslapu palaidīsim to pašu un strādāsim paralēli pie jaunas.

Būs kaut kas jauns?

Sadarbībā ar mūsu draugiem Prof. Designs gatavojam kaut ko svaigu uz valsts svētkiem vai Ziemassvētkiem. Pa nenoteiktiem laika periodiem sniegsim Jums iespēju ieskatīties jaunajā mājaslapā, kas bija daļa no tās, kas tika publicēta vīrusa pandēmijas laikā. Turpmāk mēs lēnām publicēsim Jums lietojamu mājaslapu jaunā izskatā, lai varētu ar to iepazīties.

Dabas objektu karte

Ideja radās, kad valstī tika izziņots ārkārtas stāvoklis un visi pasākumi tika atcelti, kas mūsu mājaslapai kaitēja ļoti. Tāpēc mēs izdomājām kādu plānu B, lai nebūtu vispār jāizslēdz mājaslapa un tajā nebūtu nekā. Tāpēc izveidojām dabas objektu karti, kurā tika saliktas dabas takas, skatu torņi un piknika vietas, kuras varēja apmeklēt, kaut arī pēc tam daudzi no tiem tika slēgti ierobežojumu dēļ. Drīzumā no jauna sniegsim Jums iespēju šo karti redzēt un lietot atkal, lai interesentiem tā būtu pieejama.

 

Sekojiet mums līdz Facebook lapā un padodiet šo ziņu saviem draugiem!

Iesaki rakstu draugiem!