Loading Events
Pārcelts

(Noticis pasākums) ZIVERT Daugavpilī / ЗИВЕРТ в Даугавпилсе

08.07.2023 21:00
Daugavpils stadions Lokomotīve, Daugavpils, Latvija

Pasākuma informācija

Pasākums pārcelts uz 2023. gadu.

Dārgie draugi!

Izsludinātais un ļoti gaidītais dziedātājas Zivert koncerts, kuram bija jānotiek 15. jūlijā Daugavpilī „Lokomotiv” stadionā, no rīkotāja neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 2023. gadu!

Bet ir arī dažas labas ziņas:

  1. Jau norunāts jauns koncerta datums – tā ir sestdiena, 2023. gada 8. jūlijs
  2. Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu (nav jāmaina).
  3. Zivert ieradīsies nevis viena pati, bet ar pilnvērtīgu “dzīvo” programmu. Īsts ansamblis, kas dāvās jums īstus frīstaila mirkļus, kādus spēj radīt tikai Jūlija, turklāt ar deju baletu, kas izveidots īpaši lielai solo programmai.
  4. Sakarā ar vispārējo ekonomisko situāciju Zivert koncerta biļetes jau ir kļuvušas dārgākas un turpinās sadārdzināties. Tāpēc, ja iegādājāties biļetes par pašreizējām un, it īpaši, pagājušā gada cenām, nesteidzieties tās atdot. 🙂
  5. Ja tomēr vēlies dabūt atpakaļ naudu par iegādātajām biļetēm, to varēsiet izdarīt līdz 2022.gada 31. jūlijam. Atmaksa būs pieejama no 15. jūlija.

Gads paies nemanot, un mēs būsim bezgala priecīgi uzaicināt un redzēt jūs koncertā, kas pilnībā attaisnos jūsu cerības, jo šobrīd nav atvērtākas, pozitīvākas un tik sirsnīgi funky mākslinieces kā Jūlija Zivert.
Liels skaists un atmiņā paliekošs koncerts, kas paspilgtinās tavu vasaras vakaru un sniegs emocijas vēl daudziem mēnešiem.

Par visiem papildus jautājumiem lūgums sazināties ar organizatoru: ligarigakvn@gmail.com

Mīlestību un mieru visiem!

 

ZIVERT
Lielkoncerts Daugavpilī
08.07.2023. plkst. 21:00
Stadions „Lokomotīve”

 

  1. gada 08.jūlijā Daugavpilī stadionā „Lokomotīve” uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT!

Zivert ir šobrīd viena no pieprasītākajām dziedātājām Krievijas deju popmūzikā. Viņas dziesmas atrodamas visos mūzikas topos un ir dzirdamas uz katra soļa.
Zivert uz muzikālās skatuves parādījusies tikai nesen, kaut arī ir sajūta, ka viņas dziesmas ir dzirdamas jau ilgi. Viņas daiļrade nav piesaistīta vienam laikmetam – dziesmās parādās stilizēti 80to gadu mūzikas elementi, kas tajā pašā laikā izklausās ļoti mūsdienīgi. Zivert jau pirmajās sekundēs apbur ar savu neparasto dziedāšanas stilu, šiko ārieni un gaumes izjūtu, kā arī pārliecinošo talantu.
15. jūlijā Daugavpilī brīnišķīgā Zivert savā lielkoncertā izpildīs tādas dziesmas, kā “Life”, “Credo”, “Паруса”, “Зеленые волны”, “Еще хочу”, “Beverly Hills”, kā arī  daudzas vēl nepublicētas kompozīcijas, kas nākamgad būs kļuvušas par hītiem.

 

Kad: 2023.gada 08.jūlijā
Kur: Daugavpils. Stadions „Lokomotīve”
Sākums plkst.21:00. Ieeja no plkst.19:00.

 

Informācija: https://www.facebook.com/events/2442055639430997/
http://www.facebook.com/ligarigakvn

 

Vairāk informācijas: http://www.ligariga.com

Lasīt vairāk...



Citi pasākumi