Loading Events

ZIVERT Daugavpilī / ЗИВЕРТ в Даугавпилсе

15. jūlijs plkst. 21:00
Daugavpils stadions Lokomotīve, Daugavpils, Latvija
Mūzika

Pasākuma informācija

Saistībā ar noteiktajiem ierobežojumiem pasākumu rīkošanā, pasākums ZIVERT Daugavpilī / ЗИВЕРТ в Даугавпилсе 08.07.2021. tiek pārcelts uz 15.07.2022.!

Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!

Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu uz info@bilesuserviss.lv, pievienojot pamatojošu dokumentu.

Pasākuma organizatori lūdz būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām!

ZIVERT
Lielkoncerts Daugavpilī
15.07.2022. plkst. 21:00
Stadions „Lokomotīve”
2022. gada 15.jūlijā Daugavpilī stadionā „Lokomotīve” uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT!
Zivert ir šobrīd viena no pieprasītākajām dziedātājām Krievijas deju popmūzikā. Viņas dziesmas atrodamas visos mūzikas topos un ir dzirdamas uz katra soļa.
Zivert uz muzikālās skatuves parādījusies tikai nesen, kaut arī ir sajūta, ka viņas dziesmas ir dzirdamas jau ilgi. Viņas daiļrade nav piesaistīta vienam laikmetam – dziesmās parādās stilizēti 80to gadu mūzikas elementi, kas tajā pašā laikā izklausās ļoti mūsdienīgi. Zivert jau pirmajās sekundēs apbur ar savu neparasto dziedāšanas stilu, šiko ārieni un gaumes izjūtu, kā arī pārliecinošo talantu.
15. jūlijā Daugavpilī brīnišķīgā Zivert savā lielkoncertā izpildīs tādas dziesmas, kā “Life”, “Credo”, “Паруса”, “Зеленые волны”, “Еще хочу”, “Beverly Hills”, kā arī  daudzas vēl nepublicētas kompozīcijas, kas nākamgad būs kļuvušas par hītiem.
Kad: 2022.gada 15.jūlijā
Kur: Daugavpils. Stadions „Lokomotīve”
Sākums plkst.21:00. Ieeja no plkst.19:00.
Lasīt vairāk...

Atrašanās vietaCiti pasākumi