Loading Events
FunCOOLio Pegaza Pagalmā

FunCOOLio Pegaza Pagalmā

27. jūlijs plkst. 20:00
Pegaza pagalms, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

27.jūlijā Pegaza Pagalmā uzstāsies FunCOOLio – grupa no Rīgas, kas izpilda oriģinālkompozīcijas ‘’Baltic Fusion’’/funk stilā. Apvienība spēlē oriģinālmūziku un cenšas savu daiļradi pasniegt viegli uztveramā un saprotamā veidā.Sacerot kompozīcijas, FunCOOLio izmanto unikālo Hammond ērģeļu skaņu.

2023. gada aprīlī nāca klajā FunCOOLio trešais studijas albums. Tas ir īpatnējs kopdarbs ar vēl īpatnējāku nosaukumu – “Ruslan Px un FunCOOLio play Bossa Nova” – igauņu komponista Ruslana Px un latviešu instrumentālās grupas FunCOOLio darbs, kura raksturojošā īpatnība ir oriģināls materiāla izklāsts, baltu melodiskums un kompozīciju nestandarta struktūra.

FunCOOLio sastāvā dzirdēsim saksofonistu Fredu Ormēnu, taustiņinstrumentālistu Viktoru Ritovu, ģitāristu Ģeorģiju Panfilovu, bundzinieku Juriju Osipoviču un basģitāristu Denisu Gradaļevu.

Pasākuma sākums plkst. 20:00. Ieeja bez maksas.

Pasākums var tikt filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli var tikt izmantoti publicitātei.

Atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem bērns, kurš nav sasniedzis 16 gadu vecumu, nakts laikā, no plkst. 22:00 līdz 6:00, nedrīkst atrasties sabiedriskā vietā bez vecāku, aizbildņa, audžuģimenes, bērnu aprūpes iestādes vadītāja vai viņu pilnvarotas pilngadīgas personas.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi