Loading Events
bbno$

bbno$

29. jūlijs plkst. 19:00
Palladium Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Ja jūs esat sociālajos tīklos, jūs noteikti zināt viņa dziesmas! 29. jūlijā koncertzālē Palladium uzstāsies TikTok lipīgāko dziesmu autors bbno$. Biļešu tirdzniecība sāksies Biļešu Serviss tīklā 11. martā. Tikai pirmās biļetes ierobežotā daudzumā būs pieejamas par īpašu cenu. 

Kanādas izpildītājs bbno$ ir kļuvis par piemēru tam, kā neatkarīgs mākslinieks var gūt spožus panākumus. 2019. gadā kopā ar Y2K viņš izdeva dziesmu “Lalala” — pirmo vēsturē TikTok trendu, kas ieguva multiplatīna statusu visā pasaulē. 2020. gadā žurnāls Rolling Stone viņu nosauca par “Vīrusa pionieri” (“A Viral Pioneer”) un vienu no gada labākajiem jaunajiem māksliniekiem. 2021. gads iezīmēja bbno$ izrāvienu — viņa piektā studijas albuma “eat ya veggies” izdošanu. Izcilajā 12 skaņdarbu albumā ir iekļauti hiti “edamame” ar Riču Braienu, “yoga” ar Rebeku Bleku, kā arī klausītāju iecienītākie “i remember” un “wussup” ar Jangu Graviju, kopā uzkrājot vairāk nekā 1 miljardu straumējumu. “edemame” ieguva dubultplatīna statusu Kanādā un platīna statusu Somijā un Indonēzijā. 2023. gadā bbno$ izdeva savu trešo albumu ar Jangu Graviju – “Baby Gravy 3”.

Par jaunā mākslinieka milzīgajiem panākumiem liecina tas, ka viņa dziesmas ir straumētas vairāk nekā 5 miljardus reižu. Viņam ir vairāk nekā 2,7 miljoni sekotāju TikTok platformā un vairāk nekā 1,1 miljons sekotāju Instagram vietnē. Viņa ieraksti ir iekļauti vairāk nekā 15 miljonos TikTok videoklipu, kas kopumā ir skatīti vairāk nekā 2 miljardus reižu.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi