Loading Events

(Noticis pasākums) Multimediālā monoopera “Cilvēka balss. Telefons”

21.03.2023 19:00
VEF kultūras pils, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Multimediālā monoopera “Cilvēka balss. Telefons” saņēmusi augstāko Latvijas valsts apbalvojumu mūzikā – Lielo mūzikas balvu 2021, kategorijā “Gada uzvedums”, režisore Sonora Vaice, rīkotājs Operetes teātris.
Izcilā operdīva Sonora Vaice savā režijas debijas izrādē atklāj daudzveidīgu un piesātinātu sievietes iekšējo pasauli, vienotā stāstā apvienojot divas viencēliena operas. Žankarlo Menotti operā «Telefons» vieglā un komiskā garā atklājas tehnoloģiju, mājas telefona izskatā, “laime” un posts. Savukārt Fransisa Pulenka, Žana Kokto «Cilvēka balss» ir eksistenciāli skaudrāka – gan ar humoru, gan dziļi filozofiski atklājot sievietes jūtu, ilgu un domu ekspresīvo pasauli un rosinot pārdomas par dzīves vērtībām un jēgu.
Iestudējuma vizuālo koncepciju radījusi starptautiski pazīstamā multimāksliniece Ineta Sipunova. Vienotā estētikā veidotie kostīmi, skatuves vide un multimediālās video projekcijas izcili bagātina solistu Sonoras Vaices, baritona Naura Indzera un virtuālo tēlu saspēli uz skatuves ar paralēlu kino stāstu, radot piesātinātu sievietes emocionālās pasaules atklāsmi.
Galvenajā lomā: Sonora Vaice (soprāns)
Lomās: Nauris Indzeris (baritons), Henrijs Kozlovskis,
Pie klavierēm: Māris Žagars
Režisore: Sonora Vaice
Scenogrāfijas, kostīmu un video māksliniece: Ineta Sipunova
Gaismu mākslinieks: Ivars Vācers
Video tēli: Anastasija Dolgoņenko, Artūrs Mangulis, Armands Kozlovskis u.c.
Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/124647
Skolēniem, studentiem, pensionāriem, invalīdiem 20% atlaide.
Operetes teātris https://www.operetesteatris.lv/silva-813596.html

Lasīt vairāk...Citi pasākumi