Loading Events
Queen music show

(Noticis pasākums) Queen music show

21.03.2023 19:00

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

QUEEN MUSIC SHOW
QueenTessence & Rihards Saule

Queen Music Show ir jāredz un jādzird katram leģendārās grupas Queen mūzikas fanam. Mūzikas projekts Queentessence apvieno 7 profesionālus mūziķus, kas liks skatītājiem aizturēt elpu no aizkustinājuma, izskanot, piemēram, kompozīcijām The Show Must Go On, Love Of My Life un Save Me.  Atšķirībā no t.s. tribute jeb “piemiņas grupām”, kas atdarina oriģinālos  Queen grupas dalībniekus, projekta Queentessence mūziķi ir pašpietiekami savā mūzikālajā un skatuviskajā izpausmē. Viņi nekopē un neatdarina, viņi kopā ar klausītājiem izdzīvo katra skaņdarba stāstu, gan skaudru kā, piemēram, “Bohemian Rhapsody”, gan koķetērijas pilno “I Want To Break Free”, gan bezrūpīgo “Crazy Little Thing Called Love”.

Visa esence un centrs ir harismātiskais dziedātājs Rihards Saule, kas dedzina ar savu enerģiju un temperamentu, apbur ar savu harismu, dabīgo teatralitāti un lielisko skatuves izjūtu. Viņš ir patiess un pozitīvs – atklājums ik vienam, kas viņu redz vai dzird pirmo reizi. Pavadošo mūziķu un solista Riharda Saules savstarpējā sapratne, mijiedarbība un muzikālais rūdījums veido izcilu grupas skanējumu un emocijām bagātu šovu. Queen mūzikas kvintesence slēpjas patiesās emocijās, kuras

“Mēs nemelojam un neatdarinām savos koncertos, mēs esam īsti un patiesi gan pret mūziku, ko izpildām un kurā dzīvojam, gan pret skatītājiem. Tā ir Queen mūzikas kvintesence, ar ko vēlamies dalīties ar ikvienu.”
Queentessence & Rihards Saule

Koncerta ilgums 1h 30min

Lasīt vairāk...Citi pasākumi