Loading Events
The Magical Music of Harry Potter – live in concert with symphony orchestra (Pārcelts no 10.10.2021. un 07.10.2022.)

(Noticis pasākums) The Magical Music of Harry Potter – live in concert with symphony orchestra (Pārcelts no 10.10.2021. un 07.10.2022.)

22.03.2023 19:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Harija Potera filmu mūzikas izlase nākampavasar Rīgā

22. martā Arēna Rīga pārvērtīsies brīnumainā burvju un raganu pasaulē, kuru uzburs Maģiskais filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris, kopā ar atzītiem solistiem, kori, kā arī kādu no oriģinālajiem aktieriem. To visu papildinās pirmklasīga skaņa, gaismas un lāzera tehnoloģijas.

Apmeklētājiem būs iespēja just līdzi visiem nozīmīgākajiem Harija Poteru filmu muzikāli sižetiskajiem līkločiem, ko radījuši Oskara balvas laureāti Džons Viljamss un Aleksandrs Desplā, kā arī talantīgie Patriks Doils un Nikolass Hūpers.

Patiess baudījums katram Harija Potera filmu cienītājam!

Biļetes www.bilesuserviss.lv

Pēc britu rakstnieces Džoannas Ketlīnas Roulingas romāniem tapušās Harija Potera filmas ir vienas no visskatītākajām visā kino vēsturē. Nozīmīga loma šiem panākumiem, bez šaubām, ir arī mūzikai, ko īpaši seriālam sacerējusi virkne talantīgu un atzītu komponistu.

22.marta koncertā jums būs unikāla iespēja noklausīties pašus spilgtākos visu astoņu Harija Potera filmu motīvus.
Džons Viljamss (Zvaigžņu kari, Indiana Džonss, Juras laikmeta parks) sacerējis mūziku trim pirmajām Potera sērijas filmām. Piemēram, slaveno Hedvigas tēmu, bērnu kora dziedāto klasisko Cūkkārpas motīvu par Dubultajām nepatikšanām, vai jautro Mārdžas tantes valsi.
Patrika Doila (Bridžitas Džonsas dienasgrāmata, Karlito ceļš, Drošsirde) “Cūkkārpas himna” no ceturtās Harija Potera filmas ieved publiku noslēpumainajā un tumšajā Trejburvju turnīra pasaulē.
Nikolass Hūpers sacerēja „Atvadas no Dumidora” piektajai un sestajai Harija Potera filmai.
Savukārt Aleksandrs Desplā (Krēslas sāga, Karaliene, Karaļa runa, Ūdens forma), kura talantam cita starpā pieder “Lilijas tēma”, komponēja mūziku pēdējām divām sērijām, radot grandiozu un neaizmirstamu noslēgumu.
Uzskaitītās kompozīcijas ir tikai daļa no tā, ko apmeklētājiem būs prieks izbaudīt.

Tai pat laikā vakara noskaņu ar prieka un laba humora dzirkstīm papildinās kāds H.Potera filmu sērijās piedalījies aktieris, kurš pastāstīs par filmēšanās pieredzi un ar to saistītājiem atgadījumiem.
Apmeklētāji var droši rēķināties ar mūsdienīgiem gaismu risinājumiem un lāzera tehnoloģijām, kā arī unikālu skaņas aptveri, kas noteikti nevienu neatstās vienaldzīgu. Vizuālie efekti un mūzikas skaņas ir sasaistītas tik reālistiskā piedzīvojumā, ka tas liks jebkura Harija Potera fana sirdij pukstēt mazliet straujāk.

Kā jau minēts, Harija Poteru filmu mūziku atskaņos Maģiskais filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris un koris. Apvienība radīta īpaši šim projektam un, par spīti karam Ukrainā, sadarbojas ar Akadēmisko Hmeļņickas filharmonijas simfonisko orķestri. Šis orķestris izveidots 2001.gadā un to vada galvenais diriģents, atzītais Ukrainas mākslas darbinieks Sergijs Leonovs. Orķestra kontā ir gan virkne labi pazīstamu akadēmiskās mūzikas pērles (Pučīni “Toska”, Mocarta “Burvju flauta”, Štrausa “Sikspārnis”), gan pasaules rokmūzikas zelta fonda (Bon Jovi, Deep Purple, Pink Floyd, Led Zeppelin, Queen, The Scorpions) sacerējumi.

Nav šaubu, ka vakars ikvienu viegli ieraus muzikālā ceļojumā, kurā valda īsta draudzība, elpu aizraujoši piedzīvojumi, maiga mīlestība un pārliecināta saliedētība.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/themagicalmusicofharrypotter

Lasīt vairāk...Citi pasākumi