Loading Events
Intara Busuļa solo koncerts “Spēlē savā burvju flautā”

(Noticis pasākums) Intara Busuļa solo koncerts “Spēlē savā burvju flautā”

08.03.2024 20:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Intars Busulis un Abonementa orķestris pēc piecu gadu pārtraukuma izdod jaunu albumu “Spēlē savā burvju flautā”. Līdz ar albuma iznākšanu “deBusul MUSIC” komanda izziņo lielkoncertu Arēnā Rīga 8. martā, kā arī koncertus visā Latvijā.

Koncertos izskanēs albumā “Spēlē savā burvju flautā” dziesmas, kā arī skatītāju jau iemīļotās dziesmas – hiti.

Jaunajā albumā “Spēlē savā burvju flautā” apkopotas 17 kompozīcijas, kuru autori ir Intars Busulis un Kārlis Lācis. Intars Busulis atzīst, ka jauno albumu raksturo drosmīgi dziesmu stāsti. “Albums ir bagāts ar ļoti dažādām dziesmām – tādi esam arī mēs un mūsu klausītāji. Es centos vairāk atklāti dalīties savās sajūtās par pēdējo piecu gadu laikā pārdomāto un piedzīvoto. Man patiešām bija sajūta, ka ir, ko teikt. Popmūzikai netipiski daudz, ko teikt,” stāsta Intars.

Kārlis Lācis uzsver, ka svarīgākais nav žanrs, bet stāsti. “Mēs nepieturamies pie kāda konkrēta žanra vai stilistikas, citreiz tas ir komplicēts un izvērsts vokāls skaņdarbs, bet citreiz viegls šlāgerītis. Arī saturiski pieskaramies gan dokumentālām tēmām, gan augstākām un vispārinātākām virsotnēm. Šis apjomīgais albums pilnībā atspoguļo mūsu ansambli – gan Intaru, gan katru tā dalībnieku. Speciāli esam centušies radīt kompozīcijas, kurās arī katrs ansambļa dalībnieks justos piederīgs un varētu sniegt savu pienesumu kompozīcijas skanējumā. Un mums tas ir izdevies!”

Koncertos kopā ar Intaru Busuli piedalās Abonementa orķestris, kura sastāvā ir Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Vineta Elksne, Karīna Tropa, Kristīne Pastare un Alise Kante-Onzule, kā arī pūtēji no Latvijas Radio Bigbenda.

Koncertu laikā fotografēs un filmēs, fotogrāfijas un/vai video ieraksts var tikt publiskots.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi