Loading Events
Sieviešu dienas minifestivāls: Mazais Princis & Čipsis un Dullais

(Noticis pasākums) Sieviešu dienas minifestivāls: Mazais Princis & Čipsis un Dullais

08.03.2024 20:00
Tu jau zini Kur., Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Sieviešu dienas minifestivāls: Mazais Princis & Čipsis un Dullais

Citējot Mazo Princi: “Sieviete ir jāmīl katru dienu.”

Tieši tāpēc 8. martā mīlestības vēstnešu – Mazais Princis & Čipsis un Dullais – pavadībā ANGĀRS x Tu jau zini kur ielūdz svinēt, apdziedāt un izdancināt tās, kas daiļākas par ziediem un stiprākas par kalniem, Sieviešu dienas minifestivālā!

Kas ir ANGĀRS x Tu jau zini kur minifestivāls? Jauna koncepta notikums, kurā savienojam abas pilsētnieku iemīļotās koncertvietas, tādējādi pagarinot ne vien vakara garumu, bet tā saturu. Kamēr TJZK griežamies dzīvās mūzikas ritmos, tikmēr ANGĀRĀ tonusu noturam ar DJ celiņiem un spēcinošām street food vakariņām mīkstos dīvānos. Pēc koncerta dejas it kā rīts nekad nepienāktu turpinām ANGĀRĀ.

LINE UP

Mazais Princis

Čipsis un Dullais

DJ (TBA)

MAP

ANGĀRS – street food virtuve x bārs x atpūtas zona x DJ

Tu jau zini kur – koncerts x bārs

BIĻETES

Līdz 15. janvārim EARLY BIRDS 17 EUR

No 16. janvāra 20 EUR

Pasākuma dienā 23 EUR

VAIRĀK

MAZAIS PRINCIS ir mūzikas grupa, kuras pastāvēšana ir cieši saistīta ar mīlestības un dziedināšanas filozofiju. Kopš 21. gadsimta sākuma grupa ir kļuvusi par Latvijas mūzikas skatuves ievērojamu dalībnieku, izceļoties ar savu nekonvencionālo pieeju mūzikai. Ar filozofiskiem tekstiem un neaizmirstamu skatuves šovu, “Mazais Princis” aicina klausītājus piedzīvot un dalīties mīlestības jūtās. Grupa nodarbojas ar mūzikas pārstrādi un cienot savu klausītāju, savu mūziku neizpilda. “Mazais Princis” mīlestības retrīti nav ierasti koncerti, bet tiek uzskatīti par dvēsļu dziedinošiem transformāciju aktiem.

ČIPSIS UN DULLAIS ir latviešu mūzikas dzīvesstila zīmols, kas lielākoties izpilda romantiskas dziesmas žanrā, ko paši dēvē par “jaunā viļņa šlāgeri”. Mākslinieki par sevi stāsta: “Mēs neesam mehāniski, mēs esam organiski. Mūsu dziesmās nav jēgas, tajās ir ceļavārdi.” Grupas pastāvēšanas laikā ir izdoti divi mūzikas albumi. 2012. gadā izdotais debijas studijas albumu “P.S. es Tevi mīlu” 2016. gadā saņēma Alternative.lv gada balvu kā “Alternatīvākā grupa”. 2020. gada jūnijā duets izdeva otro albumu “Bravo!”, kas tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons 2020” kategorijā “Šlāgermūzikas albums”. Tautā iemīļotās dziesmas “Kad meitene skumst” un “Asaras” straumēšanas platformās jau noklausītas vairāk kā 200k reizes un dzīvestila zīmols regulāri uzstājas uz visām Latvijas iemīļotākajām skatuvēm.

Vairāk informācijas: https://www.kvartalaangars.lv/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi