Loading Events
Blūza mūzikas vakariņas ar Latvian Blues Band Trio

(Noticis pasākums) Blūza mūzikas vakariņas ar Latvian Blues Band Trio

08.03.2024 20:00
Restorāns Neptūns, Jurmala, Latvija

Pasākuma informācija

Blūza mūzikas vakariņas Latvian Blues Band Trio restorānā „Neptūns”

8. martā plkst.20:00 restorānā Neptūns (Jūrmala, Jaunķemeru ceļš 1) varēsiet svinēt svētkus Latvijas populārākā blūza mūzikas Latvian Blues Band Trio  kompānijā.
Populārākā blūza grupa Latvijā, atzinību ieguvusi starptautiskos blūza festivālos un koncertos, priecēs jūrmalniekus un viesus blūza mūzikas vakarā restorānā „Neptūns”. Grupa dibināta 2000.gadā, paguvusi piedalīties ne tikai Eiropas, bet arī Amerikas mūzikas festivālos, ierakstījuši 4 pašu producētus koncertierakstu albumus, dalījuši skatuvi ar leģendāro grupu „Status Quo” un noslēguši līgumu ar Čikāgas ierakstu kompāniju “Blue Skunk Music” par LBB mūzikas izplatīšanu ASV un visā pasulē.
Grupas TRIO sastāvā spēlēs vieni no labākajiem blūza mūziķiem Latvijā – Jānis „Bux” Bukovskis, solists un ģitārists; Artis Ločmelis – hammond un klavieres, bundzinieks – Rolands Saulietis.
Grupas izpildījumā dzirdēsiet gan starptautiski zināmas dziesmas, gan pašas grupas sarakstītās dziesmas. Koncertā piedzīvosiet muzikālu blūza ceļojumu daudzveidīgu instrumentu un valdzinoša vokāla pavadījumā.
Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes (www.bilesuparadize.lv) kasēs un uz vietas restorānā. Biļetes cenā 20,- Eur ietilpst koncerta apmeklējums un sēdvieta pie galdiņa, savukārt biļetes cenā 45,- Eur ietilpst koncerta apmeklējums un 2-kārtu vakariņas (lēni sutinātas liellopa ribas un gaisīgs bezē ar mūsmājas saldējumu).
Galdiņu rezervācija ir OBLIGĀTA pa telefonu: 29999319 vai rakstot uz e-pastu: dace@restoransneptuns.lv
Piejūras restorāns „Neptūns” ir senākais “zaļi domājošs” restorāns Jūrmalā, Ķemeru Nacionālā parka teritorijā. Šeit tiek gatavotas gardas maltītes uz īstām oglēm, izmantojot vietējo zemnieku produktus un Latvijas & Eiropas virtuvju labāko pieredzi. Jau vairākus gadus sadarbojamies ar Latvian Blues Band grupu un esam ļoti priecīgi, ka atradām iespēju piedāvāt Jums baudīt blūza mūzikas koncertu tieši svētku dienā.
Papildus informācija:
Dace Dinsdorfa
dace@restoransneptuns.lv
29999319

Lasīt vairāk...Citi pasākumi