Loading Events
Dzīvās mūzikas vakars Valmiermuižā | grupa MĒLES GALĀ un MENTEM

(Noticis pasākums) Dzīvās mūzikas vakars Valmiermuižā | grupa MĒLES GALĀ un MENTEM

24.08.2023 19:30
Valmiermuižas alus darītava, Valmiermuiža, Latvija

Pasākuma informācija

24. augustā plkst. 19.30 Valmiermuižas alus terasē uzstāsies grupa „Mēles galā” un „Mentem”.
Atbildes uz daudziem filozofiska rakstura jautājumiem varēs uzzināt, baudot kārtīgu alternatīvā rokenrola pieredzi no grupas „Mēles galā”. Grupas dalībnieki saka: „Naglojiet savus jumtus kārtīgi, jo pastāv risks, ka mēs tos norausim!” „Mēles galā” veido vokālists un ģitārists Rūdolfs Rācenājs, solo ģitārists Kārlis Neiburgs, basģitārists Roberts Židelis, bundzinieks Mārtiņš Ābelītis. Grupa šogad iekļuva lielākā studentu grupu un izpildītāju mūzikas konkursa Latvijā „Hadrons” finālā.
„Mentem” ir smagā metāla grupa, kas dibināta 2021. gadā Valmierā. Grupa spēlē sludge metāla un groove metāla apvienojumu, iekļaujot arī progresīvās mūzikas elementus un zemus ģitāras skaņojumus. Grupa pašlaik strādā pie sava pirmā albuma – jaunās dziesmas varēs dzirdēt arī koncertā Valmiermuižā.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Muzikālais baudījums labi saskanēs ar Valmiermuižas alus virtuves gardumiem, Valmiermuižas alus darītavas brūvējumiem un spirdzinājumiem. Galdiņu rezervācijai: +371 28664424 vai alusvirtuve@valmiermuiza.lv.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi