Loading Events
VASARAS VAKARA KAMERMŪZIKA Visu dienu biļete

(Noticis pasākums) VASARAS VAKARA KAMERMŪZIKA Visu dienu biļete

24.08.2023 - 27.08.2023 21:30
Mākslas centrs Zuzeum, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

VASARAS VAKARA KAMERMŪZIKA

2023. gada 24.–27. augusts

Zuzeum un Sinfonietta Rīga jau ceturto gadu aicina klausītājus uz skaniski augstvērtīgu un cilvēciski draudzīgu mūzikas laiku samtaini siltos augusta vakaros. Veselu nedēļas nogali orķestra Sinfonietta Rīga izcilo solistu sniegumā baudīsim dažādu laikmetu skaņumeistaru kamermūzikas šedevrus un vēl maķenīt nedomāsim par rudeni.

Šogad koncerta viesiem tiks piedāvata jauna “Vasaras Vakara Kamermūzikas” muzikālā pieredze, tā būs baudāma Lielajā izstāžu zālē.  Tāpat, koncertprogrammas ietvaros mākslas centrā Zuzeum izstāžu zālē būs skatāma speciāli veidota glezniecības ekspozīcija no Zuzānu kolekcijas. Saskaņā ar četru vakaru muzikāli atšķirīgo piedāvājumu, tajā būs eksponēti mākslas darbi, kas tapuši sākot no 19. gadsimta līdz pat šodienai – mūsdienīgas atsauces uz grezno baroku, klasisko un industriālo romantismu. Šajā mūzikas un mākslas mijiedarbībā, ikvienam koncerta apmeklētājam būs iespēja rast savas personiskās asociatīvās kopsakarības.

Cikla “Vasaras vakara kamermūzika 2023” četros koncertos dosimies pārgājienā no baroka laika līdz mūsdienām.

⚫️ 24. augustā būs reta iespēja iedziļināties franču baroka mazzināmajā pasaulē.

⚫️ 25.augustā skanēs Eiropas ziemeļu laikmetīgā mūzika, turklāt gaidāmi speciāli šim festivālam radīti Igaunijas komponista Perta Ūsberga un Latvijas komponista Platona Buravicka jaundarbi.

⚫️ 26.augustā vadīsim laiku uz tilta, kas no romantisma ilgpilniem miglājiem ved pie 20. gadsimta bābeliskajam haosam.

⚫️ 27. augustā mūsu acupriekšā vilciena sliežu bezgalība krustosies ar mūžīgās kustības virpuļiem.

Ar vārdiskiem komentāriem koncertos piedalīsies mūzikas apskatnieks Orests Silabriedis.

Ierašanās sākot no plkst. 19.00, koncerta sākums 20.00. Pirms koncerta iespējams aplūkot ekspozīciju Lielajā izstāžu zālē un izbaudīt dzirkstošos dzērienus Zuzeum jumta terasē. Lūgums ierasties laicīgi, lai ieņemtu labākās sēdvietas – tās pieejamas bez iepriekšējas rezervācijas.

Vietu skaits ierobežots. Iegādātās biļetes nevar nodot kasē vai apmainīt.

Pasākuma teritorijā pieejama bezmaksas autostāvvieta, vietu skaits stāvvietā ir ierobežots. Koncerta sākums 20.00. Sēdvietas pasākumā nav numurētas, tādēļ aicinām ierasties laicīgi, lai ieņemtu ērtāko vietu!

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

Vairāk informācijas Sinfoniettariga.lv

Vairāk informācijas: http://www.zuzeum.com

Lasīt vairāk...Citi pasākumi