Loading Events
Marijas Naumovas jubilejas koncerts FIESTA DE MARIA

(Noticis pasākums) Marijas Naumovas jubilejas koncerts FIESTA DE MARIA

24.08.2023 19:00

Pasākuma informācija

MARIJAS  JUBILEJAS  KONCERTS – “FIESTA de MARIA”

KONCEPTS UN  SATURISKAIS  APRAKSTS

Marijai jau kopš  bērnības  patīk rīkot  svētkus. Tieši tāpēc, savas 2023. gada vērienīgās  jubilejas – 30 gadi  uz  skatuves un skaisto dzīves  rituma  gadskaitli – 50, vēlas  atzīmēt ļoti  krāšņi  un  priecīgi. Mūsu  Ziemeļzemes  platuma  grādos Saules gaisma  un  siltums ir ļoti maz,  tāpēc  Marija vēlas dāvāt  publikai  savu  sen sapņos iedomātu koncertu  “FIESTA de MARIA”.  Muzikāls  koncertšovs ugunīgi saulainos Latino ritmos. Šie svētki būs ka tāds neliels brazīļu  festivāls, kurā  mijiedarbosies kubiešu un  meksikāņu deju  ritmi, kā  arī  argentīniešu  kaisle un Marijai  tik mīļas Samba un  Bossa Nova.

Uz  skatuves būs brīnišķīgu mūziķu komanda un viesi no dažādām  Saules siltuma apdāvinātām  valstīm, kā Francija, Brazīlija, Čīle  u.c.

Muzikālā  materiāla  aranžijas  veidos patiesi fantastisks mūziķis, ģitāras  virtuozs, komponists  un  Marijas, kā  arī Latvijas  mūziķu draugs no  Parīzes – Sebastjens Žinjo (Sebestien Giniaux), kurš  šajā  projektā  sadarbosies  tandēmā ar  Žorisu Viskuesnelu (Joris Visquesnel).

Programmā skanēs: publikai  zināmas un sen  nedzirdētas dziesmas no Marijas  daudzgadīgā albumu, koncertu repertuāra un izrādēm pavisam  citā  skanējumā. Maestro  Raimonda  Paula, Nika Matvejeva, Ivara  Musta dziesmas ar apburošajie  Jāņa Petera, Imanta  Ziedoņa, Guntara  Rača, Valda  Atāla, Ojāra  Kalniņa, Marata  Samauska un  citu autoru vārdiem. Tiks  iekļautas arī Marijas  pašas īpaši radītās dziesmas Starptautiskā dziemsu konkursa ”Eirovīzija” skatuvei – “I wanna”, “Hey boy follow me” un  daudzas citas melodijas, kas mīļas  ne  tikai  dziedātājai,  bet  arī viņas  klausītājiem  un  skatītājiem.

Lai  arī  concerts  solās  būt  gana  retrospektīvs, protams,  skanēs  pavisam jaunas  dziesmas, kas tiek  radītas  tieši šiem  jubilejas  koncertiem, kā  arī daži  pasaules  hiti, kuriem  skanot, nav iespējams  nosēdēt  mierīgi  uz  vietas, jo  tā  vien  gribās  dejot.

Šie  svētki  nav  iedomājami  bez krāšņiem  kostīmiem, dejām, negaidītiem  viesiem un patīkamiem  pārsteigumiem.

Dzīve, lai  cik sarežģītiem scenārijiem rakstīta, ir kā šampanietis – dzirkstoša, neaizmirstama un unikāla!

Koncertu norises  vietas un laiks:

24.08. / 19:00   Jelgava – Brīvdabas koncertzāle “Mītava”

25.08. / 19:00    Liepāja – Koncertdārzā “Pūt vējiņi”

26.08. / 19:00    Cēsis  – Vidzemes Koncertzāle “Cēsis”

27.08. / 19:00    Jūrmala – Dzintaru koncertzāle

12.10. / 19:00    Valmiera – Kultūras  centrs

13.10. / 19:00    Ogre – Kultūras  centrs

14.10.  / 19:00   Daugavpils Kultūras pils

15.10.  / 18:00   Rēzekne – Latgales vēstniecība “Gors”

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs, internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/26091 

Organizators: SIA SINKOPA

Lasīt vairāk...Citi pasākumi