KurDoties 4. un 2023. gada apskats

KurDoties 4. un 2023. gada apskats

Pēc četriem gadiem pastāvīgas attīstības un augošas popularitātes “KurDoties.lv” mājaslapa joprojām kalpo kā uzticams resurss, lai plānotu ceļojumus un atrastu interesantus pasākumus Latvijā, par ko pārliecinājušies daudzi cilvēki. Vietne tika izveidota 2019. gadā ar mērķi apvienot visus pasākumus vienu viet un piedāvāt ērtu veidu, kur atrast informāciju par tiem.

Sākotnēji vietne piedāvāja informāciju par koncertiem, festivāliem un citiem interesantiem apmeklējamiem vietējiem pasākumiem. Tomēr, lai nodrošinātu vairāk saturu un vērtību arī ceļotājiem, ar laiku tika pievienotas arī dabas objektu vietas, takas un skatu torņi, kas ievērojami paplašināja vietnes piedāvājumu.

Milzīgs pieaugums statistikā

Kopš 2019. gada, kad mājaslapa tika publicēta KurDoties.lv statistika ir nepārtraukti augusi. Lietotāju un apmeklējumu daudzums liecina mājaslapas popularitāti Latvijas kultūras pasākumu un organizatoru vidū. Šie dati sniedz apliecinājumu tam, cik liela nozīme, lai mūsu mājaslapa turpinātu darbu un turpināt to uzlabot nepārtraukti.

KurDoties.lv mājaslapas statistika 4 gados

Veiksmīgākie pasākumi 2023. gadā

Šajā gadā mēs turpinājām piedāvāt plašu pasākumu izvēli visā Latvijā, publicējot tos mūsu mājaslapā, sasniedzot diezgan lielu auditoriju. Šie pasākumi piesaistīja daudzus interesentus, un mūsu sniegtā informācija palīdzēja tiem, atrast nepieciešamo informāciju, kas vēlējās tajos piedalīties.

Ieskatīsimies TOP 5 populārākājos pasākumos, kuri šogad tika atrasti visvairāk:

  1. Auto 2023 – vairāk nekā 7000 skatījumu
  2. Līgo @ Wondersala (bezmaksas ieeja!) – vairāk nekā 6000 skatījumu
  3. Ledus skulptūru festivāls Jelgavā 2023 – gandrīz 6000 skatījumu
  4. Līgo Rīga Grīziņkalnā – gandrīz 5000 skatījumu
  5. Grandiozā nakts Kuldīgā – vairāk nekā 4000 skatījumu

 

Tomēr mūsu pasākumu sarakstu ir apmeklējuši vairāk nekā 48 000 reizes un populārākā pilsēta mūsu mājaslapā bijusi Rīga ar gandrīz 10 000 skatījumiem.

Mājaslapas iespējas

Nemainīgi kopš mājaslapas un projekta dibināšanas mūsu galvenais moto ir apvienot un popularizēt kultūru Latvijā, tāpēc mēs piedāvājam pasākumu publicēšanu bez maksas. Statistika liecina, ka vidēji viena pasākuma pieteikšana aizņem 1 minūti, bet mēs vēl joprojām aktīvi strādājam, lai šo rādītāju uzlabotu.

Tāpat arī kopš pagājuša gada mūsu mājaslapā ir pieejami ļoti vienkārši SMS pakalpojumi, kas ļauj vieglā veidā izcelt Jūsu pasākumus starp daudziem publicētajiem mūsu sarakstos, lai sasniegtu vēl lielāku auditoriju konkrētiem pasākumiem. Kā arī iespējams izvietot banerus mūsu mājaslapā, vairāk informāciju par pozīcijām var atrast Reklāmu izvietošana lapā.

Nākotne un sadarbība

Tāpat kā visus iepriekšējos 4 gadus, mēs turpināsim piedāvāt dažādu kategoriju pasākumus un plašu informāciju par Latvijas kultūru mūsu mājaslapā. KurDoties.lv arī aktīvi meklē sadarbības partnerus, kuri varētu piedāvāt vērtīgas iespējas un informāciju šai pasākumu platformai.

KurDoties.lv ir veiksmīgi veicis savu ceļu četru gadu garumā, piedāvājot plašu informāciju par dažādiem pasākumiem. Mēs turpināsim savu darbu, lai šī vietne turpina kalpot kā būtisks instruments gan vietējiem iedzīvotājiem, gan arī tūristiem, un ceram ka tā sasniegs nākamās virsotnes.

Un, protams, liels paldies!

Liels paldies visiem apmeklētājiem par jaunu virsotņu sasniegšanu, kā arī neskaitāmām Latvijas pašvaldībām un pasākumu vietām, kas cītīgi iesūtīja, kā arī atbalstīja mūs ar saviem pasākumiem!

Uz drīzu tikšanos nākamajos jaunumos!

Iesaki rakstu draugiem!