Loading Events

(Noticis pasākums) Ledus skulptūru festivāls Jelgavā 2023

03.02.2023 - 05.02.2023 18:00
Pasta sala, Jelgava, Latvija

Pasākuma informācija

Trijās vietās Jelgavā – Jāņa Čakstes bulvārī, Pasta salā un brīvdabas koncertzālē “Mītava” no 3. līdz 5. februārim norisināsies 24. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Šogad savu unikālo skatījumu uz senajām dievībām, izmantojot ledus tēlniecību, parādīs 32 profesionāli tēlnieki no 12 valstīm – Indonēzijas, Mongolijas, Čehijas, Lielbritānijas, Somijas, Nīderlandes, Vācijas, Īrijas, Ukrainas, Polijas, Lietuvas un Latvijas. Festivāla ietvaros tiks radītas 45 konkursa skulptūras, bet kopumā būs apskatāmi vairāk nekā 60 ledus objekti.

3. februārī pasākuma teritorija būs atvērta no pulksten 18 līdz 22, kad arī tiks svinīgi atklāts festivāls un apbalvoti konkursa laureāti, uzstāsies RĪGAS MODES un OZOLS.

Savukārt 4. un 5. februārī ieeja festivālā būs iespējama no pulksten 10 līdz 22. Šajās dienās apmeklētāji varēs vērot, kā ledus pārtop mākslas darbos aizraujošos skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumu dueļos.

4. februāra dienas pirmajā pusē ĀDOLFA ALUNĀNA JELGAVAS TEĀTRIS un radošā apvienība PASAKU NAMS piedāvās teatrālas izrādes bērniem. Taču vakarā uz skatuves kāps pašmāju un Lietuvas mūzikas zvaigznes – BIG AL & THE JOKERS un THE ROOP.

5. februārī apmeklētājus sagaidīs jautras rotaļu izrādes visai ģimenei no JELGAVAS JAUNĀ TEĀTRA un radošās apvienības TEĀTRIS UN ES.  Vakara programmu nodrošinās populāras pašmāju mūzikas grupas – PĒRKONS un BERMUDU DIVSTŪRIS.

Starptautisko ledus skulptūru festivālu rīko Jelgavas pilsēta un iestāde “Kultūra”, atbalsta uzņēmumi “Ramirent” un “Husqvarna”.

Uzzini vairāk: Jelgava.lv, kultura.jelgava.lv.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi