Loading Events
Grandiozā nakts Kuldīgā

(Noticis pasākums) Grandiozā nakts Kuldīgā

29.07.2023 10:00
Kuldīgas pilsētas estrāde, Kuldīga, Latvija

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

“Grandiozā nakts Kuldīgā 2023” priecēs skatītājus ar līdz šim nebijušām aktivitātēm

Ar jauniem, līdz šim nebijušiem pasākumiem 2023.gada 29.jūlijā Kuldīgā atgriezīsies klausītāju iecienītā “Grandiozā nakts”. Šajā reizē uz Kuldīgas estrādes skatuves kāps ne tikai leģendāras grupas un populāri mākslinieki, bet arī dziedoši un spēlējoši tiktokeri.

“Šoreiz esam sarūpējuši dažādas aktivitātes teju deviņpadsmit stundu garumā. Šajās jūlija nogales brīvdienās Kuldīgā būtu interesanti viesoties gan ģimenēm ar bērniem, gan arī jauniešiem. Tāpat kājas varēs izkustināt arī vidējās un vecākās paaudzes cilvēki. Turklāt tagad ir īstais brīdis kalt plānus nākamajai vasarai, jo pirmās 100 biļetes uz “Grandiozo nakti” ir pieejamas par īpašu dāvanu cenu!

Rosība Kuldīgas estrādē sāksies jau brokastlaikā, kad Sabīnes Berezinas un Kristīnes Šomases vadībā notiks bērnu rīts. Mazos pasākuma apmeklētājus gaida dažādas aktivitātes, spēles, konkursi, seju apzīmēšana un, protams, Sabīnes un Kristīnes dziesmas.

Pusdienas laikā uz “TIKTOK” skatuves cīņu par žūrijas un skatītāju sirdīm, kā arī atbalstītāju un organizatoru sarūpētajām balvām sāks dziedošie un mūzikas instrumentus spēlējošie tiktokeri. (Pieteikšanās aktīva) bet aizraujošo muzikālo pasākumu vadīs asprātīgais Māris Grigalis.

Savukārt vakarā, kad Māri Grigali būs nomainījis atraktīvais dīdžejs un radio balss Roberts Lejasmeijers, uz skatuves kāps leģendāras grupas un tautā iemīļoti skatuves mākslinieki – Igo Fomins & Vējturi
Apvedceļš
Citi Zēni
Līvi
Z-Scars
Dzelzs Vilks
Tranzīts
Sabīne Berezina & Rassel.
Skatītāji varēs dziedāt un dejot līdzi gan sen zināmiem hitiem, gan arī pavisam aktuālām dziesmām. Līdz rīta gaismai pie pults būs dīdžejs Roberts Lejasmeijers.

“Grandiozās nakts Kuldīgā 2023” rīkotāji sola, ka pasākuma laikā ne tikai darbosies kafejnīcas un bāri, bet notiks arī dažādas aktivitātes un konkursi. Gan mazie, gan arī pieaugušie našķu cienītāji varēs mieloties ar cukurvati, popkornu, bet atelpas brīžiem noderēs saldējuma kokteiļi, tēja, kafija vai citi bezalkoholiskie dzērieni.

Biļetes uz pasākumu “Grandiozā nakts Kuldīgā 2023” nopērkamas “Biļešu paradīze” tīklā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/123735.

Pirmās 100 biļetes pieejamas par īpašu cenu – 15 eiro. Kā jau ierasts Kuldīgā, 29.jūlija un 30.jūlija gaviļnieki, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, pasākumu varēs apmeklēt bez maksas.

Pie pasākuma norit aktīvs darbs un būs vēl daudz jaunumu un aktivitāšu,konkursu par kuriem uzzināsiet  un varēsiet sagatavoties laika gaitā atlikušās ziemas laikā līdz pat pasākuma dienai !

Lasīt vairāk...Citi pasākumi