Loading Events
Atcelts

(Noticis pasākums) (Atcelts) ZIVERT Liepājā / ЗИВЕРТ в Лиепае

17.07.2022 20:30
Liepājas Olimpiskais centrs, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

Pašreizējās politiskās situācijas dēļ pasākuma norise ir apturēta, līdz turpmākam paziņojumam!
Saistībā ar noteiktajiem ierobežojumiem pasākumu rīkošanā, pasākums ZIVERT Liepājā / ЗИВЕРТ в Лиепае 16.07.2020., kas jau tika pārcelts uz 10.07.2021., tiek atkārtoti PĀRCELTS uz 17.07.2022.! Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!
Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu līdz 08.07.2022. uz info@bilesuserviss.lv, pievienojot pamatojošu dokumentu.
Pasākuma organizatori lūdz būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Pirmo reizi Liepājā ar lielu solokoncertu uzstāsies viena no veiksmīgākajām krievu mūzikas izpildītājam 2019. gadā – Zivert. Kompānija YOU ARE events gaida visus 2022. gada 17. jūlijā plkst. 20.30 Liepājas Olimpiskā centra (LOC) Arēnā.

Slavas virsotnē esošo dziedātāju liepājnieki pirmo reizi varēs sagaidīt savā pilsētā. LOC lielā arēna var uzņemt daudz koncerta klausītāju, bet jau tagad biļetes uz Zivert koncertu tiek ātri izpārdotas, jo Liepājā ir arī daudz dziedātājas talanta cienītāju un tieši viņu Liepāja gaidīja ar lielu nepacietību.

Šobrīd viņas dziesmas “Life”, “Credo”, “Зеленые волны”, “Beverly Hills”, “Еще хочу”, “Парус” skan visos radio topos un jau 2022. gada 17. jūlijā liepājniekiem un Liepājas viesiem būs iespēja dzirdēt tās un citas dziesmas lielajā koncertā LOC arēnā.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi