Loading Events

(Noticis pasākums) THE RASMUS

17.07.2022 19:00
Pirita kloostri varemed, Tallinn, Igaunija

Pasākuma informācija

17. jūlijā Piritas klosterī koncertu sniegs šī gada Eirovīzijas dalībnieks un Somijas lepnums “The Rasmus”, kuram visā pasaulē pārdoti vairāk nekā 5 miljoni albumu. Biļetes uz koncertiem iegādājamas Piletilevi pārdošanas punktos visa Igaunijā, sākot no 2. maija plkst 10:00.

Somijas pop-roka viena no neapstrīdami spilgtākajām zvaigznēm The Rasmus tika dibināts 1994. gadā. Vairāk nekā divu gadu desmitu darbības laikā ir izdoti 9 albumi, kuros iekļauti daudzi sen zināmie hīti, piemēram, “F-f-f-falling”, “In The Shadows”, “In My Life“, “First Day Of My Life“, “Guilty”, “No Fear”, kas nav sveši nevienam popmūzikas cienītājam.

The Rasmus ar savu sniegumu un enerģiju iekarojis miljoniem siržu visā pasaulē, taču visvairāk mīlēts tomēr ir Somijā. 2008. gadā tika izdots albums “Black Roses”, kas izspieda no pirmās vietas līdz tam laikam pārdotāko Metallica “Deah Magnetic”, nedēļas laikā iegūstot zelta albuma statusu.

Šī gada janvārī The Rasmus piedalījās Somijas Eirovīzijas dziesmu konkursā un uzvarēja ar dziesmu “Jezebel”, kuras autori ir Lauri Ylönen un Desmond Child. Grupa savu lēmumu piedalīties pamatoja ar vēlmi izmēģināt kaut ko jaunu šai laikā, kad visas koncertturnejas un uzstāšanās tika atceltas koronavīrusa pandēmijas dēļ.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi