Loading Events
Zaļumballe ar Dakotu

(Noticis pasākums) Zaļumballe ar Dakotu

08.06.2024 19:00
Padures muiža, Padure, Latvija

Pasākuma informācija

Gatavojieties vasaras sākumam ar stilu Padures muižā!

Aicinām Jūs uz neaizmirstamu vakaru ar grupas Dakota zaļumballi 08. jūnijā plkst. 19:00. Izbaudiet vienu no Latvijas kantrī mūzikas leģendām – grupu Dakota, kas savu slavu guvusi ar dziesmām, kas silda sirdis un rosina kājām dejot. Šis vakars solās būt piepildīts ar aizraujošu mūziku, dejām un neaizmirstamiem brīžiem muižas parka burvīgajā atmosfērā.

Dakota, dibināta 1996. gadā, ir pirmā Latvijas grupa, kas aizsāka kantrī mūzikas tradīciju mūsu valstī. Viņu repertuārā ir gan sirdi aizkustinošas balādes, gan dzīvespriecīgi ritmi, kas liek aizmirst ikdienas rūpes un nodoties brīvības sajūtai.

Padures muiža ar savu vēsturisko šarmu un mājīgumu ir ideāla vieta, kur baudīt vasaras vakaru. Koncerts norisināsies uz muižas dārza terases, piedāvājot gan skatītājiem iespēju izbaudīt mūziku klātienē, gan pietiekami daudz vietas dejām.

Nenokavē iespēju iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā par īpašu cenu – tikai 12 eiro pirmajām 50 biļetēm! Biļetes pieejamas vietnē aula.lv.

Pievienojies mums zaļumballes burvībā, lai kopā svinētu vasaras sākumu, izbaudītu kantrī mūzikas šedevrus un Padures muižas mājīgumu. Tas būs vakars, ko ilgi atcerēsies!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi