Loading Events
Hameleoni Svin Liepājā

(Noticis pasākums) Hameleoni Svin Liepājā

08.06.2024 19:00
Pūt Vējiņi, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

“HAMELEONI SVIN LIEPĀJĀ”
25. gadu Jubilejas Koncerts un jaunā albuma prezentācija 8. jūnijā
koncertdārzā “Pūt Vējiņi”.

Viena no populārākajām 90to gadu popmūzikas grupām HAMELEONI, arī šogad turpina atzīmēt savu 25 gadu jubileju! Lai iepriecinātu savus klausītajus un mūzikas cienītājus, grupa Hameleoni izdod jaunu albumu un aicina uz jubilejas koncertu Liepājā !
Ēriks Budēvics un Andris Veinbergs, kopā ar pavadošo mūziķu sastāvu ir sagatavojuši īpašu jubilejas programmu tieši dzimtajai Liepājai!!! Koncerta sākums plkst.19:00
Nāciet ciemos un izbaudiet vasaras romantiskāko vakaru visām paaudzēm ar Hameleonu jaunākajām dziesmām, populārākajiem hitiem, dāvanām un pārsteigumiem. Koncertā atcerēsimies labākos mirkļus iemīļotākajās Hameleonu melodijās, tādās kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Pērles & Dimanti”, “Lai Izdodas Tev”, “Vēlreiz”, “Cik Labi” un daudzās citās!
Koncertā arī tiks prezentēts grupas jaunākais albums “Dāvana”, kurā ir iekļautas dziesmas, kas ierakstītas pēdējo 12 gadu laikā, kā arī pilnīgi jauni skaņdarbi. Būs pārsteigumi, būs laba mūzika un noteikti kolosāla atmosfēra!!!
Koncerta īpašie viesi – Maija Lūsēna, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila un Misis Latvija 2022 – Aija Škutāne.
Pēc vairāk kā 2 stundu garā 25. Gadu Jubilejas koncerta, ikvienam apmeklētājam būs īpaša iespēja satikt maksliniekus, kopā nofotografēties, saņemt autogrāfus un iegādāties jauno Hameleonu albumu “Dāvana”.

SVARĪGI ZINĀT!
Visiem , kuri iegādāsies biļeti uz Hameleonu 25. Gadu Jubilejas koncertu, būs iespēja no plkst. 22:00 līdz 3:00 apmeklēt arī vakara nakts daļu – Nakts Superballi “TOREIZ un TAGAD”.

Uz tikšanos Liepājā, 8. jūnijā koncertdārzā “Pūt Vējiņi”.
Biļetes Biļešu Paradīzē.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi