Loading Events

(Noticis pasākums) Xylem trio. Rāmie šovi* Kalnciema kvartālā

07.07.2020 19:30
Kalnciema kvartāls, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Kalnciema kvartāls sveic vasaru ar jaunu brīvdabas koncertu ciklu jūlijā un aicina uz “rāmajiem šoviem” otrdienu vakaros. Koncertus sniegs rūpīgi izvēlēti un atpazīstami Latvijas mūziķi, katru reizi būs arī īpašais viesis – vakara patrons, kurš aprunāsies ar mūziķiem un publiku par dzīvi un pēdējā laika pieredzēm. Kalnciema kvartāla pagalms jaunā iekārtojumā uzņems limitētu apmeklētāju skaitu, katram nodrošinot sēdvietu, nepieciešamos drošības apstākļus un intīmāku gaisotni nekā allaž.

7. jūlija vakarā klavieres, saksofona un perkusiju ritmi pieskandinās Kalnciema kvartālu mūzikas apvienības “Xylem trio” izpildījumā. Brāļi Oskars un Raimonds Petrauski un Rihards Zaļupe, kopīgi zināmi kā “Xylem trio”, piedāvā koncertprogrammu No Kančeli līdz Paulam. Vasaras mūzikas noskaņās varēs dzirdēt skaņdarbus no jaunākā “Xylem trio” albuma RoundGiya Kancheli, kā arī pazīstamu melodiju apdares no Z.Liepiņa, E.Dārziņa, R. Paula un citu autoru mūzikas.

Vakara īpašais viesis – patrons Sandijs Semjonovs.

Katram apmeklētājam ir paredzēta sēdvieta, pieejamas vietas arī pie galdiņiem ar iekļautu vīnu, kā arī būs pieejama kafejnīca.

Ieeja pasākumā no plkst. 18:00.

Biļešu skaits ierobežots.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi