Loading Events

(Noticis pasākums) OGLEs minifests

04.07.2020 - 05.07.2020 00:00
Sporta 2 kvartāls, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

OGLEs MINIFESTS
Mentālās veselības diena

Dzīvē lietas mainās, un ne vienmēr mēs visu varam paredzēt uz priekšu. Šajā gadā mēs bijām ieplānojuši un sākām darbīgi gatavoties jau otrajam festivālam OGLE. Taču visiem zināma iemesla dēļ mums nācās atcelt tik ļoti gaidīto festivālu.
Bet tā kā valstī ir samazināti dažādi ierobežojumi un ir atļauts atkal rīkot klātienes pasākumus, mēs vēlamies izmantot šo iespēju, turpināt aktualizēt sabiedrībā mentālās veselības tēmu un nozīmību, atbalstīt viens otru, runāt par to, kas ir svarīgs un labi pavadīt laiku kopā.

Tādēļ – jā, ar prieku paziņojam, ka FESTIVĀLS NOTIKS! Lai gan tas būs citā formātā, citā norises vietā un citādos apstākļos, tomēr OGLE būs!

Tiekamies 4.jūlijā Sporta 2 kvartāls, Rīgā, kur visas dienas garumā no plkst.14:00 līdz 00:00 notiks “OGLEs minifests”!

Radošas darbnīcas, izzinošas lekcijas, atklātas diskusijas, iedvesmojoši pieredzes stāsti, koncerti ar Arturs Skutelis, grupām Sudden Lights, Čipsis un Dullais, un Ārpilsētas Sakars, dejas un lieliski pavadīta sestdiena kopā ar cilvēkiem, kuriem rūp!

Plašāku informāciju par mentālās veselības dienas norisi un laikiem lasi pasākuma programmā.

Atgādinām, ka vēl aizvien ir svarīgi ievērot noteiktos ierobežojumus un saudzēt gan sevi, gan apkārtējos. Pasākuma laikā tiks ievērotas visas piesardzības prasības. Līdz ar to apmeklētāju skaits festivālā ir ierobežots.

Pavadi dienu vērtīgi, iegūsti zināšanas, kas būs noderīgas saudzējot gan savu, gan tuvāko cilvēku mentālo veselību un izbaudi labi pavadītu laiku visas dienas garumā!

Tiekamies “OGLEs minifestā”!

*Pirmās 100 biļetes par īpašu cenu! Vēlāk biļešu cena paliks dārgāka.
Biļetes: https://ticketshop.lv/site/events/view/3597

**Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas

***Būs derīgas arī biļetes, kas tika iegādātas kā paredzētā vasaras festivāla “Ogle festival 2020” biļetes, ja tās pēc iegādes netika atgrieztas atpakaļ

Lasīt vairāk...Citi pasākumi