Loading Events

(Noticis pasākums) WORLD RX OF RĪGA – FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posms

18.09.2021 08:00
Biķernieku trase, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

2021. gadā FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posms Latvijā norisināsies kā jau ierasts – septembra vidū, turklāt, tāpat kā 2020. gadā, arī šogad Latvijas sacensību apmeklētājiem būs unikāla iespēja vienas nedēļas nogales laikā sekot līdzi uzreiz divu atsevišķu posmu norisei. Sestdienas laikā tiks noskaidroti World RX 2021. gada sezonas sestā posma, bet svētdienas laikā – septītā posma uzvarētāji.  Abu dienu laikā sacensību braucienus Biķernieku trasē veiks arī FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta RX1 pilnpiedziņas auto klases dalībnieki, kuriem paredzēts ne vienkāršāks uzdevums – noskaidrot sezonas priekšpēdējā posma ātrākos pilotus.

Biļete ļauj apmeklēt abas sacensību dienas, divus World RX posmus 18.-19. septembrī. Biļetes uz vienu posmu jeb vienu sacensību dienu nav pieejamas.

Atrodoties sacensību norises vietā, skatītājiem jāievēro visi noteiktie noteikumi un ierobežojumi, kā arī noteikumi, kurus sacensību organizators var darīt zināmus pirms pasākuma norises, kā arī pasākuma laikā. Skatītājiem ir obligāti jāievēro skatītāju apmeklētāju noteikumi, kuri pieejami sacensību oficiālajā mājaslapā www.rigarx.com.

Ņemot vērā noteiktos ierobežojumus, skatītājiem dalībnieku parks būs slēgts. Sacensību diena programma, kā arī aktuālā informācija par sacensībām pieejama www.rigarx.com.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi