Loading Events
Intars Busulis & Abonementa orķestris / IEELPOT

(Noticis pasākums) Intars Busulis & Abonementa orķestris / IEELPOT

17.09.2021 20:00
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvija

Pasākuma informācija

17. septembrī “Dzintaru” koncertzālē izskanēs Intara Busuļa un Abonementa orķestra programma “Ieelpot”.

“Pēc visa piedzīvotā tā vien šķita, ka jānovērtē skaisto un vienkāršo, kas mums ir dots. Piemēram, iespēju pieredzēt tos emocionālos mirkļus, par kuriem sakām “tas notika vienā elpas vilcienā” vai “ar aizturētu elpu” – tā, ka var aizmirst par visu citu apkārt notiekošo. Ieelpot. Lai cik tēlaini tas neskanētu, mākslinieks bez sava klausītāja vai skatītāja paelpot jau nemaz nevar. Šī mijiedarbe ir nepieciešama, lai varam turpināt radīt mūziku, rakstīt dziesmu tekstus. Drēbniekam jājūt drēbe, bet izpildītājam – apmeklētāju pilna zāle. Mēs beidzot vēlamies ieelpot kopā, nevis attālināti,” par koncerta ieceri stāsta Intars.

“Progrāmmā iekļāvām nedaudz pirmatskaņojumus no pusotra gada sastrādātā. Šī būs arī iespēja beidzot tikties uz vienas skatuves ar gospeļkori,” skaidro Kārlis Lācis.

Lēmums par koncerta rīkošanu pieņemts vienbalsīgi, bet tas nav bijis viegls, jo vēl nupat jūlijā ierobežojumu dēļ tika atcelti pirms diviem gadiem izpārdotie pasākumi. “Ir situācijas, kuru risinājums atkarīgs no administratīviem lēmumiem, bet man pretim ir mūziķu skatieni, kuri pauž tikai vienu, un tā ir vēlme kāpt uz skatuves. Kamēr šāda iespēja mums ir dota, izlēmām to izmantot,” atzīst koncerta producente un mūziķu menedžere Una Taal.

“Dzintaros” ar Intaru muzicēs Abonementa orķestris, kura sastāvā kā ierasts ir Kārlis Lācis, Gints Pabērzs, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Vineta Elksne, Karīna Tropa un Alise Kante – Onzule. Viesu vidū būs gan kāds īpašs solists, gan vairākos Intara dziesmu ierakstos jau dzirdētais gospeļkoris. Programmā iekļauti jau zināmie, līdzi dziedamie Intara skaņdarbi, gan atskaņojumi no gaidāmā albuma.

Ieeja no plkst. 18.00, koncerta “Ieelpot” sākums plkst. 20.00.

Saskaņā ar valstī spēkā esošajiem epidemioloģiskajiem nosacījumiem, koncerts 17. septembrī r plānots apmeklētājiem ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Pie pasākuma ieejas obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID), ieejas biļete un derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts.

www.intarsbusulis.com

 

Lasīt vairāk...Citi pasākumi