Loading Events
VECGADA BALLE CĒSU KONCERTZĀLĒ

(Noticis pasākums) VECGADA BALLE CĒSU KONCERTZĀLĒ

29.12.2023 20:00
Vidzemes koncertzāle Cēsis, Cēsis, Latvija

Pasākuma informācija

Koncertzāles “Cēsis” atgriežas krāšņā Vecgada balle, kas bija kļuvusi par neatņemamu pilsētas tradīciju, un pēc pārtraukuma atkal piedāvā iespēju pavadīt lielisku gada izskaņas vakaru balles deju mūzikas pavadībā un Jaunā gada gaidīšanas noskaņās.

Vakaram un dejām krāšņu skanējumu piešķirs Balles deju orķestris un solisti. Pārtraukumos atpūtas zonā būs iespēja baudīt vieglu saksofona un  klaviermūziku.

Ir iespēja iegādāties gan ieejas biļetes, gan vietas pie galdiņiem (cenā iekļautas nelielas uzkodas). Gan lielās zāles ejās, gan foajē būs iekārtoti vairāki brīvi pieejami galdiņi un atpūtas zonas tiem viesiem, kas būs iegādājušies ieejas biļetes.

Vakara gaitā darbosies bārs un bufete. Visiem viesiem sagaidīšanas dzēriens – glāze dzirkstošā vīna.

Vecgada balle Cēsu koncertzālē ir izsmalcināts pasākums. Tā ir iespēja saposties un izbaudīt burvīgu atmosfēru! Apģērbs: dāmām vakarkleita vai grezna kokteiļkleita, kungiem tumšs uzvalks ar baltu kreklu un tauriņu.

*Ballē ienest līdzi paņemtus dzērienus un ēdienu nav atļauts.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi