Loading Events
MELO-M VECGADA LIELKONCERTS 2023

(Noticis pasākums) MELO-M VECGADA LIELKONCERTS 2023

29.12.2023 20:00
VEF kultūras pils, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

29. decembrī plkst. 20.00 un 30. decembrī plkst. 16.00 un plkst. 20.00 VEF Kultūras pilī notiks čellu trio «Melo-M» ikgadējie Vecgada lielkoncerti, kuri kļuvuši jau par grupas labu tradīciju un kuros skanēs īpaši veidota ziemas melodiju koncertprogramma.

Koncertu īpašā viešņa šogad būs operdziedātāja Sonora Vaice. Viņas sniegumā skanēs Džakomo Pučīni un Džuzepes Verdi operu ārijas, «Kerijas dziesma» no Raimonda Paula mūzikla «Skumjš stāsts par Keriju», kā arī melodijas Ziemas saulgriežu noskaņās.

Grupas līderis Kārlis Auzāns atgādina, ka abos vakaros «Melo-M» sniegumā skanēs populāru Ziemassvētku dziesmu izlase: «White Christmas», «Jingle bells», «Last Christmas» u.c., latviešu saulgriežu melodijas, mūzika no kinofilmas «Ziemassvētki džungļos» un citi skaņdarbi, kuri asociējas tieši ar Ziemas saulgriežu un Jaungada tēmu, viņa komponētie skaņdarbi, kino mūzika, latviešu rokmūzikas klasika un citi šim laikam atbilstoši skaņdarbi.

««Melo-M» Vecgada lielkoncerti notiek jau kopš 2010. gada, un katru reizi par godu tiem mūziķi veido īpašu koncertprogrammu. Ja esat pamanījuši, šis ikgadējais Vecgada lielkoncerts VEF Kultūras pilī ir gada lielākais muzikālais notikums muzikālajā dzīvē un tāda skaistatradīcija, kuru ievērojam jau vairāk nekā desmit gadus. Ceru, ka arī jums, klausītāji, šo koncertu apmeklēšana ir kļuvusi par labu tradīciju, tāpēc – tikšanās vietu mainīt nedrīkst! Tiekamies!» aicina Kārlis.

Abos «Melo-M» Vecgada lielkoncertos muzicēs čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, pie sitaminstrumentiem būs Miķelis Vīte.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi