Loading Events

(Noticis pasākums) SUMMER SOUND FESTIVĀLS 2020/2022

29.07.2022 - 31.07.2022 06:00
Liepājas pludmale, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

Informējam, ka pasākums SUMMER SOUND FESTIVĀLS 2020/2021, kas sākotnēji bija paredzēts 2020. gada 24. un 25. jūlijā Liepājas pludmalē un jau tika pārcelts uz 2021. gadu, tiek atkārti pārcelts uz 2022. gada 29. un 30. jūliju, gandrīz pilnībā saglabājot visu līdz šim izziņoto programmu. Norises vieta un laiks nemainās. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt.
Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
Vēršam jūsu uzmanību, ka naudas atmaksas pieprasījumi tiks izskatīti ne ātrāk kā pēc attiecīgo ierobežojumu atcelšanas.

 


Festivāls Summer Sound tiek pārcelts uz 2022. gada 29. un 30. jūliju
Ņemot vērā esošo situāciju valstī, festivāla organizatori ir pieņēmuši lēmumu festivālu Summer Sound pārcelt uz 2022. gada vasaru – 29. un 30. jūliju, gandrīz pilnībā saglabājot visu līdz šim izziņoto programmu.
“Mēs nepārtraukti sekojam epidemioloģiskajai situācijai, vakcinācijas procesam un valdības lēmumiem attiecībā uz ierobežojumiem. Rādās, ka dzīve lēnām atgriežas ierastajās sliedēs, tomēr ne pietiekami ātri, lai šogad būtu iespējams noorganizēt pilvērtīgu festivāla Summer Sound norisi. Mums ir nepieciešams laiks, lai kvalitatīvi sagatavotu lielāko pludmales pasākumu Baltijā. Līdz ar to, pat, ja būtu vismazākās cerības uz to, ka drīzumā varētu tikt atļauta pasākumu norise, kurā drīkst piedalīties vairāk par 500 apmeklētājiem vienuviet, mēs būtu ierobežoti laikā, lai paspētu sagatavot pilnvērtīgu festivālu, kurš atbilst mūsu kvalitātes un izpildes prasībām. Tieši tāpēc mēs pieņemam apmeklētājiem drošu un festivāla norises kvalitātei atbilstošu lēmumu – pārcelt festivālu Summer Sound uz 2022. gada vasaru”, komentē festivāla organizators Uldis Pabērzis.
Festivāls Summer Sound Liepājas pludmalē norisināsies 2022. gada 29. un 30. jūlijā. Tas pēc skaita būs desmitais festivāls un Uldis Pabērzis festivāla apmeklētājiem dara zināmu, ka “tad nosvinēsim tā kārtīg – arī par pārceltajiem festivāliem!”
Šobrīd teju visi līdz šim apstiprinātie festivāla mākslinieki ir piekrituši uzstāties arī 2022. gada festivālā, tādējādi lielas izmaiņas festivāla mākslinieku nav gaidāmas. Festivāla Summer Sound programmā ir izziņotas franču dīdžeja Kungs, dīdžeju dueta Ofenbach, grupu Mumiy Troll, Musiqq, Jumprava, Singapūras Satīns, Astro’n’out, Dagamba, repera Gacho, mūziķa Ralfa Eilanda un citu mākslinieku uzstāšanās. Mākslinieku saraksts tiks papildināts, tuvojoties 2022. gada festivālam.
Visas iegādātās biļetes uz festivālu ir derīgas, un ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt festivālu Summer Sound 2022. gada 29. un 30. jūlijā. Biļešu tirdzniecība summersound.lv mājaslapā turpinās uz 2022. gada festivālu. Precizējošas detaļas par festivāla Summer Sound norisi 2022. gadā tiks paziņotas laika gaitā.
Lasīt vairāk...



Citi pasākumi