Loading Events
“Kreisais Krasts” koncerts un nakts ballīte

(Noticis pasākums) “Kreisais Krasts” koncerts un nakts ballīte

23.07.2022 22:00
Tallinas Pagalms, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Sestdien, 23. jūlijā – laikā, kad Ventspilī turpinās Ghetto Games desmitgades festivāls, dienas pasākumus Ventspilī noslēgs nakts brīvdabas un iekštelpu ballīte, kuras centrālais notikums būs hiphop apvienības “Kreisais Krasts” koncerts.

Liela brīvdabas teritorija koncertam un iekštelpu ballīte otrai deju zonai vai lietus apstākļiem Tirgus laukumā 1 – ieeja no Skolas ielas 1.
“Kreisais Krasts” (KK) ir viena no lielākajām un visilgāk pastāvošajām hiphopa apvienībām Latvijā, kurai šogad aprit 20 gadi. Kreisais Krasts rindās ir vairāk nekā 20 reperi, tostarp tādi pašmāju hiphopā zināmi vārdi kā ansis, Pionieris, Dairis, Punkts uz I, Kaizers, Melikols, Deniss, E.V., Ivans Baigais, Eiksho, JeeKaa, Misters Krūmiņš, R2RS, Cepums u.c. Jubilejas gadā apvienībai pievienojušies jauni dalībnieki – ģitārists un mūzikas producents Henrijs Mucenieks (Henny), kā arī aktuālā dziesmu autore un dziedātāja Būū.
“Kreisais Krasts” sākotnēji apvienoja Pārdaugavas repmūzikas pārstāvjus. Kopš dibināšanas 2002. gadā “Kreisā Krasta” kustība strauji attīstījās un Pārdaugavas ielās parādījās uzraksti ar diviem burtiem “KK”. Tas bija sākums daudziem mūzikas producentiem, reperiem, graffiti zīmētājiem un citiem māksliniekiem, kas tagad jau ir labi zināmi Latvijā. Uzņemot pamatīgus apgriezienus pēdējo gadu laikā, “Kreisais Krasts” ir spējis izraisīt spēcīgu rezonansi. 2019. gada augustā izdots apvienības debijas albums “Tilts”, kas atzīmēts ar Vislatvijas tūri un vērienīgu koncertu “Hanzas Peronā”. 2020. gada septembrī izdots otrais albums “Krasta FM”. Apvienības Youtube kanālam kopumā ir vairāk nekā 14 miljoni skatījumu.

Uz lielās skatuves par deju ritmiem rupēsies neizsistošā ballīšu uguns – DJ Ron Artiebr
Gheto angārā par mūzikas ritmiem rūpēsies DJ Mike Jāger un DJ Ale.Mar.

Pirmo 200 biļešu cena 8eur, pēc tam 10eur
Biļešu skaits ierobežots.
Ieeja no 22:00. Koncerts ap 00:30.

Pasākumu atbalsta: Ventspils pilsēta, RedBull, VentSystem.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi