Loading Events
Someone Like You The Adele Songbook

(Noticis pasākums) Someone Like You The Adele Songbook

29.03.2024 19:00
ATTA CENTRE, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

‘Turies… Someone Like You— Adeles dziesmu grāmata ir ATGRIEZTA!

“Brilliant” – Adele

Keitijai ir jauka balss.” – Šērona Osborna

PĒC fenomenāla gada ar izpārdotām izrādēm, pavisam jaunu mūziku un apceļošanu pa pasauli – nevainojamais koncerts Someone Like You – The Adele Songbook ierodas AK teātrī TUVUMĀ!

Svaigi no iespaidīgās pavasara turnejas Someone Like You — The Adele Songbook ir satriecoša dzīvā uzstāšanās, kurā tiek cildināta viena no mūsu paaudzes izcilākajām dziedātājām un dziesmu autorēm.

Ar izcilu X Faktora finālistes Keitijas Markemas vokālu un īpaši talantīgu dzīvās mūzikas grupu Someone Like You atjauno četrus rekordlielos albumus ’19’, ’21’, ’25’ un PILNĪGI JAUNO albumu ’30’, tostarp jaunu. tādas dziesmas kā ‘Easy On Me’, ‘Oh My God’ un ‘I Drink Wine’.

Kad Adele izvēlējās Keitiju dalībai BBC Adeles īpašajā programmā, ko prezentēja Greiems Nortons, viņa nekad nebija sapņojusi, ka kopā ar savu elku uz skatuves Londonā dziedās tiešraidē un gada laikā sāks vienu no veiksmīgākajiem turnejas šoviem.

Keitija paskaidroja: “Tā ir bijusi viesuļvētra pieredze, sākot no mūsu pirmās uzstāšanās līdz izpārdošanai sešus gadus vēlāk, taču es to nemainītu pret pasauli.”

“Ir privilēģija katru nedēļu izpildīt Adeles dziesmas, jo īpaši pavisam jaunu saturu. Ir grūti iedomāties personiskāku albumu — atjaunot sevi no nulles pēc sāpīgas šķiršanās un mēģināt atkal atrast mīlestību — tas ir tik atklāts un godīgs!

Someone Like You — The Adele Songbook ir ideāls šovs jebkuram Adeles cienītājam, tostarp lielhitiem “Rolling In The Deep”, “Make You Feel My Love”, “Someone Like You” un vairāku miljonu pārdevēju “Skyfall” .’

Pasaules līmeņa šovs Someone Like You pat guvis fenomenālus panākumus dažādās pasaules valstīs no Īrijas līdz Kanādai, un tas ir spēlējis dažās no prestižākajām vietām visā Apvienotajā Karalistē.

Keitija piebilst: “Ne daudzi cilvēki var teikt, ka teātris ir viņu birojs. Adeles mūzikai ir patiess skaistums, un Someone Like You ir ideāls kārums jebkuram Adeles fanam!

Twitter: @adelesongbook

Instagram:  @adelesongbook

YouTube:  https://youtu.be/HIhMYQdhZF4

Keitijas Markemas biogrāfija

Keitija dzied un dejo kopš sešu gadu vecuma, trenējoties Džoisa Meisona deju skolā un Kimberlijas deju skolā Skuntorpē. Viņas aizraušanās ar deju dēļ dziedāšana kādu laiku palika otrajā plānā, taču, kad Keitija 15 gadu vecumā sāka uzvarēt dziedāšanas talantu konkursos, viņa sāka pievērsties savai unikālajai un satriecošajai balsij.

Keitija turpināja parādīties dažādos teātra un mūzikas iestudējumos, kā arī festivālos visā valstī. 2013. gadā viņa tika uzrunāta, lai iekļūtu X Faktorā, un viņa iekļuva pēdējo 7 finālistu skaitā, nedaudz izlaižot tiesnešu māju posmu. Keitija no X Faktora pieredzes kļuva par pavisam citu cilvēku; kā māksliniece ar pilnīgu pārliecību par savām vokālajām spējām. Neilgi pēc tam viņas aģents ienāca viņā kā Adele, un tā sākās ceļojums.

2015. gadā Ketiju uzrunāja BBC filmas Adele Live producenti, lai viņa piedalītos šovā kā daļa no Adeles veltījuma filmas. Adele pati izvēlējās visus veltījumus, un viņai patika Keitijas noklausīšanās video (skatiet citātus iepriekš). Viņa tika izvēlēta kā viena no astoņām Adeles izpildītājām, kas piedalīsies BBC šovā un uzstājās kopā ar savu elku skaņdarba ietvaros.

Un tā radās izrāde Someone Like You. Keitija ir patiesi sajūsmā par nacionālā teātra iestudējuma vadītāju, tagad ir jau sestais fenomenālais gads; izrāde, kas viņai sniedz iespēju attēlot Adeli tieši tā, kā viņa vienmēr ir sapņojusi.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/pg/ProEventRiga

Lasīt vairāk...Citi pasākumi