Loading Events
Smilšu skulptūru festivāls “SUMMER SIGNS 2024”

(Noticis pasākums) Smilšu skulptūru festivāls “SUMMER SIGNS 2024”

08.06.2024 - 09.06.2024 23:00
Smilšu skulptūru parks, Jelgava, Latvija

Pasākuma informācija

Biļetes iepriekšpārdošanā līdz 7. jūnijam iespēja iegādāties lētāk: Latvijā “Biļešu Paradīze” kasēs, kā arī Jelgavas Kultūras nama kasē, un elektroniskajā vietnē www.bilesuparadize.lv.
Visas iegādātās biļetes ir Dienas biļetes uz konkrēto festivāla dienu (ar vairākkārtēju iespēju atgriezties teritorijā konkrētajā festivāla dienā).

Festivāls “SUMMER SIGNS 2024”/ Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā

Pasta sala, Jelgava 08. jūnijs / 10.00 – 01.00,  09. jūnijs / 10.00 – 23.00

Baltijā lielākais smilšu skulptūru parks 11 valstu smilšu tēlnieku darbos!

Festivāla tēma “Pasaules pasakas” aicina iegrimt maģiskajā pasaku valstībā. Lai pulcētu Jelgavā vienkopus iemīļotos pasaku varoņus un tos apvienotu fantāziju karaļvalstī, strādā tēlnieki Indonēzijas, ASV, Spānijas, Nīderlandes, Ukrainas, Turcijas, Meksikas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Uz vasaras festivāla “SUMMER SIGNS 2024” skatuves 8. jūnijā kāps pašmāju mūzikas zvaigznes:

Zelta Kniede, Kautkaili, Emilija Bērziņa, Būū un grupa “Līvi”, dienas garumā radošās darbnīcas, putu ballītes, pārsteigumi un rotaļu izrādēs bērniem -“Pepijas garzeķes neparastie piedzīvojumi”, “Šurumburums aiz trejdeviņām zemēm”, “Pārsteigumu karuselis” u.c.

Savukārt,  9. jūnijā apmeklētājus sagaidīs jautras rotaļu izrādes visai ģimenei – “Saldi krāsainais brīnums”, “Brīnumu grāmata”, “Reiz dzīvoja…”, dziesmuspēle “Medus kūka” un skatuviskās dejas programma “Par prieku Mums, par prieku Jums”. Par muzikālo atmosfēru gādās Chris Noah, Fiņķis un Dj Rudd.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi