Loading Events
Igaunijas Aviācijas dienas 2024

Igaunijas Aviācijas dienas 2024

8. jūnijs 10:00 - 9. jūnijs 18:00
Eesti Lennundusmuuseum, Lange, Igaunija

Pasākuma informācija

Igaunijas Aviācijas dienas 2024

Igaunijas Aviācijas dienas 2024 notiks 8. – 9. jūnijā.

Igaunijas Aviācijas dienas ir Baltijas lielākais aviācijas pasākums. Aviācijas dienu iniciators aizvien ir Igaunijas Aviācijas muzejs, un svarīgākie partneri ir Igaunijas Gaisa spēki un Igaunijas Aviācijas akadēmija.

Igaunijas Aviācijas dienas 2024 tradicionāli ir divu dienu ilgs pasākums (8. – 9. jūnijs). Abu dienu programma ir relatīvi līdzīga. Aviācijas dienas tiek organizētas Igaunijas Aviācijas muzeja teritorijā un tai tuvumā esošajā gaisa telpā. Aviācijas dienās vienlaikus atzīmēs arī Gaisa spēku 105. gadadienu. Tam par godu tiks atklāta pastāvīgā ekspozīcija „2002-2024. 22 gadi Igaunijas Gaisa spēkos. Robinson helikopteri un piloti.”

Tiks organizēti trīs aktivitāšu virzieni:

Statiskās ekspozīcijas: studentu “saules auto” prezentēšana, uzņēmumu reklāmas boksi, Igaunijas Aviācijas klastera bokss, Igaunijas Aizsardzības līgas un NATO sabiedroto kaujas tehnikas prezentācija, Igaunijas Gaisa spēku un Policijas un robežsardzes aviācijas vienības, kā arī sabiedroto aviācijas tehnikas prezentācija.

Aviācijas programma: aerobātikas korifejs Jurgis Kairis (Jurgis Kairys), Scandinavia Air Show, Jiri Kaljuvē (Jüri Kaljuvee), NATO patruļlidmašīnu pārlidojumi.

Apmeklētāju izklaides pasākumi un ēdināšana. Bērniem būs rotaļu stūrīši, adrenalīna ķērājiem – katapulta un lēkšanas tornis.

Cita starpā ar uguns priekšnesumu uzstāsies 2021. gada Red Bull Slack Warrior čempions Tauri Vahesāre (Tauri Vahesaare).

Aviācijas muzeja vārti tiks atvērti plkst. 10.00, un aviācijas programma sāksies plkst. 12.00. Aviācijas dienu durvis tiks slēgtas plkst. 18.00. Precīzāka aviācijas dienu programma tiks publicēta nedēļu pirms aviācijas dienu sākuma mājaslapā  www.lennundusmuuseum.ee.

Apmeklētāji varēs iepazīties arī ar pastāvīgo ekspozīciju “80 gadi kopš Normandijas desanta. Aviācijas loma uzvarā.” Būs atvērta arī bruņutehnikas modeļu privātkolekcija “Tanki no II Pasaules kara līdz mūsdienām.”

NB! Programmā iespējamas arī dažas no laikapstākļiem u.c. atkarīgas izmaiņas.

Aviācijas dienu biļešu cena:

  • Pilna biļete 20 €
  • Students / Skolēns 10€

Stāvvietas pakalpojumu sniegs blakus esošais moto centrs Lange Motokeskus. Apmaksājot biļetes, iepirkumu grozam var pievienot arī stāvvietas biļeti (5€).

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta




Citi pasākumi