Loading Events
Sergio Cortes ‘Live Tribute Show: Michael Jackson’

(Noticis pasākums) Sergio Cortes ‘Live Tribute Show: Michael Jackson’

28.04.2024 19:00
ATTA CENTRE, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Pasaulē slavenākais skatuves dubultnieks Maikls Džeksons Rīgā uzstāsies pirmo reizi!

2024. gada 28. aprīlī ATTA CENTRĀ uzstāsies pasaulē slavenākais popmūzikas karaļa atveidotājs Serhio Kortess. Ideāls Maikla Džeksona iemiesojums sniedz koncertšovu ar dejotājiem un ansambli. 2024. gadā apritēs 15. gadadiena kopš paša popmūzikas karaļa nāves.

“Live Tribute Show: Michael Jackson” atdzīvina slavenā mākslinieka slavenākos hitus unikālajā Serhio Kortesa tēlā: “Bad”, “Smooth Criminal”, “Thriller” utt. Serhio Kortess pēc izskata ir ārkārtīgi līdzīgs Džeksonam, balss un kustību tembrs, ko māksliniece gadu gaitā slīpējusi un pilnveidojusi. Džeksona fani visā pasaulē viņu uzskata par labāko popmūzikas karaļa atdarinātāju. Ievērības cienīgi ir arī Kortesa skatuves tērpi, kas atdarina Džeksona slavenāko priekšnesumu tērpus.

Divu stundu garais “Live Tribute Show: Michael Jackson” izrādījās ļoti populārs visā pasaulē un tiek uzskatīts par augstākā līmeņa veltījumu Džeksonam. Serhio Kortess no Spānijas arī tikās ar popmūzikas karali klātienē, un tiek ziņots, ka Džeksonu ģimene viņu nolīga kā dubultnieku, lai apmānītu paparaci.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi