Loading Events

(Noticis pasākums) Saulrieta koncerti | Eolika un Neaizmirstulītes 29/07

29.07.2020 19:00
JIP Marupite, , Latvija

Pasākuma informācija

Pirmais koncerts: Vokāli instrumentālais ansamblis “Neaizmirstulītes”

Neaizmirstulītes atdzīvinājušas latviešu un pasaules estrades 60., 70., 80. gadu spilgtākās, bet nepelnīti piemirstās tādu komponistu kā J. Sildega, R. Ores, Ģ. Ramanis, E. Īgenberga, A. Kublinskis, R. Pauls, un citu dziesmas.

Otrais koncerts: EOLIKA

Grupu “Eolika” Boriss Rezņiks dibināja 60.gadu vidū, taču vispopulārākais grupas sastāvs ir 80.gadu pirmajā pusē tapušais kvartets: Viktors Zemgals, Dainis Dobelnieks, jaunā Olga Rajecka, kura nomainīja iepriekšējo dziedātāju Ilona Bāliņu, un Ilona Stepanova. Turpmākos piecus gadus “Eolika” bija viena no populārākajām Latvijas grupām. Šajā laikā tapa grupas lielākie hīti – “Zemeņu lauks”, “Pasaule, pasaulīt”, “Āgenskalna tirgus rīts” u.c., kā arī iznāca otrā lielā skaņuplate, kurā ierakstītas tobrīd grupas populārākās dziesmas. Savas pastāvēšanas laikā kvartets “Eolika” sniedzis vairāk nekā 4000 koncertu, un to droši var dēvēt par vienu no latviešu estrādes mūzikas simboliem.


Saulrieta koncerti nav tikai brīvdabas koncerts ar kino – tā ir aizbēgšana no satiksmes un trokšņiem, iespēja baudīt atmosfēru, saulrietu, dzīvo mūziku, īpaši izvēlētu filmu, protams, neizpalikt arī bez dažādiem konkursiem, aktivitātēm un pārsteigumiem. Saulrieta koncerti ir kā viena vakara mini-festivāls. „Sajūtas” ir vārds, kas raksturo piedāvāto notikumu kopumu.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi