Loading Events
Latvian Voices. Rāmie šovi* Kalnciema kvartālā

(Noticis pasākums) Latvian Voices. Rāmie šovi* Kalnciema kvartālā

28.07.2020 19:30
Kalnciema kvartāls, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Kalnciema kvartāls sveic vasaru ar jaunu brīvdabas koncertu ciklu jūlijā un aicina uz “rāmajiem šoviem” otrdienu vakaros. Koncertus sniegs rūpīgi izvēlēti un atpazīstami Latvijas mūziķi, katru reizi būs arī īpašais viesis – vakara patrons, kurš aprunāsies ar mūziķiem un publiku par dzīvi un pēdējā laika pieredzēm. Kalnciema kvartāla pagalms jaunā iekārtojumā uzņems limitētu apmeklētāju skaitu, katram nodrošinot sēdvietu, nepieciešamos drošības apstākļus un intīmāku gaisotni nekā allaž.

28. jūlija vakarā Kalnciema kvartālā Latvian Voices a cappella koncertā klausītājiem būs iespēja pārliecināties par to, ka cilvēka balss spēj aizstāt gandrīz jebkuru mūzikas instrumentu. Dziedātājas izpildīs līdz šim pasaulē un Latvijā atzītas populārās mūzikas melodijas, kā – “Piekūns skrien debesīs” (Jauns Mēness), “Notiksies kam jānotiek” (Marana), “Hallelujah” (L. Cohen) un citas. Neatņemama koncerta sastāvdaļa ir arī latviešu folkmūzikas melodijas grupas dalībnieču veidotos aranžējumos, kas šoreiz skanēs džeza un popmūzikas noskaņās.Programmu papildinās dziedātāju spēlētas perkusijas – kahoni.

Katram apmeklētājam ir paredzēta sēdvieta, pieejamas vietas arī pie galdiņiem ar iekļautu vīnu, kā arī būs pieejama kafejnīca.

Ieeja pasākumā no plkst. 18:00.

Biļešu skaits ierobežots.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi