Loading Events
Romantisks Maikla Bublē dziesmu vakars: Adam Dean | UK

(Noticis pasākums) Romantisks Maikla Bublē dziesmu vakars: Adam Dean | UK

29.02.2024 19:00
VEF kultūras pils, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

29. februārī, 19:00
VEF Klultūras Pils ( Ropažu iela 2), Rīga

The Best Of Michael Buble

„The Best Of Michael Buble” koncerts ir unikāla parādība starptautiskajā šovu pasaulē! Koncertā jūs noteikti sajutīsieties gluži kā Maikla Bublē šovā! Gandrīz identiskie balss tembri, romantiskais skanējums, maigi šūpojošie ritmi un melodisku harmoniju pilnais šovs neatstās vienaldzīgu!

Maikla Bublē skaistākās dziesmas izpildīs valdzinošais un ļoti iemīļotais britu izpildītājs Adams Dīns. Projekts ir veltījums harizmātiskajam kanādiešu popmūzikas dziedātājam Maiklam Bublē.
Mums ir tas gods paziņot, ka tieši no Lielbritānijas atvedam unikālu un skatītāju iemīļotu projektu, kas neatstāj vienaldzīgu!

Koncertā būs dzirdamas visas populārākās kulta dziedātāja Maikla Bublē dziesmas, kā, piemēram „Sway”, „Feeling Good”, „Home”, „Everything”, „Quando, Quando, Quando”, „Can’t Help Falling In Love”, „Higher”, „It’s a beautiful day” un daudzi citi pasaules hiti. Tie ir skaņdarbi, ar kuriem izaugušas paaudzes un kas skar ikvienu jūtīgu dvēseli un klausītāju, kurš nav vienaldzīgs pret mūziku.

„The Best Of Michael Buble” ir unikāla iespēja sajusties gluži kā paša Maikla koncertā, kas ir pilns ar neapvaldītu ekspresiju, mīlestību un izcilu meistarību un iekļūst ikviena skatītāja sirdī. Tiekamies 29. februārī!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi