Loading Events
SECRET SERVICE – Greatest Hits Tour 2024

(Noticis pasākums) SECRET SERVICE – Greatest Hits Tour 2024

29.02.2024 18:00
Daugavpils Kultūras Pils, Daugavpils, Latvija

Pasākuma informācija

Ilgums : 1.50 ar starpbrīdi
Vecuma ierobežojums  10+
Pasākuma valoda: angļu

 

SECRET SERVICE – leģendāra astoņdesmito gadu grupa, par kuru joprojām ir sajūsmā miljoniem cilvēku visā pasaulē. Zviedru grupas hiti, kas sevī apvieno jaunā viļņa, popmūzikas un sinti popa elementus, ir kļuvuši par pagājušā gadsimta klasiku.

Viena no SECRET SERVICE “vizītkartēm” – leģendārā melanholiski noslēpumainā dziesma “Flash in the night” iekļuva daudzu Eiropas valstu čartos, bet pašā Zviedrijā ierindojās 12.vietā. “Ten O’clock Postman” kļuva par milzīgu hitu visā Eiropā. Kopā ar “Oh Susie” tā noturējās Vācijas popmūzikas topā 55 nedēļas.

 

Lielāko daļu grupas dziesmu ir uzrakstījuši Tims Norels (mūzika) un Bjorns Hakansons (vārdi). Dažādos laikos grupas sastāvs ir mainījies, nemainīgi palikuši ir taustiņinstrumentālists Ulfs Valbergs un Tims Norels.
Grupa ir dzīva, radoši aktīva un XXI gadsimtā dodas viesturnejās. Kopā ar jauno vokālistu Džonu Bekeru grupas dibinātāji ir ierakstījuši un izdevuši vairākas jaunas dziesmas (“Go On”, “Secret Mission”, “Lit de Parade”). Bet 2022.gada novembrī grupa izdeva albūmu, kurā iekļautas dziesmas, kas ierakstītas pēdējo divu gadu laikā.
Ja jūs vēlaties iegrimt astoņdesmito gadu mūzikas zelta laiku atmosfērā, piedzīvot klasikas atdzīvošanos uz skatuves, sajust patieso SECRET SERVICE enerģiju – nepalaidiet garām iespēju un nāciet uz viņu koncertu Daugavpilī!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi