Loading Events
Raimonds Pauls | Koncertuzvedums “Sveiks, Marģeri!”

(Noticis pasākums) Raimonds Pauls | Koncertuzvedums “Sveiks, Marģeri!”

27.10.2023 19:00

Pasākuma informācija

Maestro Raimonds Pauls aicina uz koncertuzvedumu “Sveiks, Marģeri!”, ko viņš velta savam draugam – komponistam un rakstniekam Marģerim Zariņam. Programmā izskanēs mūzika no populārajām filmām “Pie bagātās kundzes”, “Ceplis”, “Purva bridējs” un daudzām citām, Raimonda Paula apdarē, kā arī fragmenti no Marģera Zariņa stāsta “Didrika Taizeļa brīnišķīgie piedzīvojumi”. “Šķiet, tieši Taizeļa tēlā autors iekodējis daļu no sevis – asprātīga un vitāla bohēmista tēlu,” uzskata viņa gaitu zinātāji.

Koncertuzvedumā piedalīsies – maestro Raimonds Pauls, aktieri Edmunds Freibergs, Dace Bonāte, Juris Bartkevičs, Anta Aizupe un Raimonds Celms, instrumentālā grupa Māra Briežkalna vadībā. Koncertuzveduma režisors ir Edmunds Freibergs.

“Marģeris Zariņš bija izcils komponists un rakstnieks ar izteiktu humora izjūtu. Pats mākslinieks mēdzis jokot, ka mūzika esot viņa sieva, bet literatūra – mīļākā. Viņš ir palicis daudzu cilvēku atmiņās gan ar paveikto latviešu kultūrā, gan ar to, ka mīlējis bohēmu. Manuprāt, Marģeris Zariņš ir personība, par ko nedrīkst aizmirst, tādēļ par viņu ir jāpastāsta plašāk,” par uzveduma ideju stāsta Raimonds Pauls.

 

Lasīt vairāk...Citi pasākumi