Loading Events
QUEEN MUSIC SHOW – QueenTessence & Rihards Saule

(Noticis pasākums) QUEEN MUSIC SHOW – QueenTessence & Rihards Saule

27.10.2023 19:00
Teātra Nams “Jūras Vārti”, Ventspils, Latvija

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

QUEEN MUSIC SHOW
QueenTessence & Rihards Saule

Queen Music Show ir jāredz un jādzird katram leģendārās grupas Queen mūzikas fanam. Mūzikas projekts Queentessence apvieno 7 profesionālus mūziķus, kas liks skatītājiem aizturēt elpu no aizkustinājuma.
Atšķirībā no t.s. tribute jeb “piemiņas grupām”, kas atdarina oriģinālos Queen grupas dalībniekus, projekta Queentessence mūziķi ir pašpietiekami savā mūzikālajā un skatuviskajā izpausmē. Viņi nekopē un neatdarina, viņi kopā ar klausītājiem izdzīvo katra skaņdarba stāstu, gan skaudru kā, piemēram, “Bohemian Rhapsody”, gan koķetērijas pilno “I Want To Break Free”, gan bezrūpīgo “Crazy Little Thing Called Love”.
Visa esence un centrs ir harismātiskais dziedātājs Rihards Saule, kas dedzina ar savu enerģiju un temperamentu, apbur ar savu harismu, dabīgo teatralitāti un lielisko skatuves izjūtu. Viņš ir patiess un pozitīvs – atklājums ik vienam, kas viņu redz vai dzird pirmo reizi. Pavadošo mūziķu un solista Riharda Saules savstarpējā sapratne, mijiedarbība un muzikālais rūdījums veido izcilu grupas skanējumu un emocijām bagātu šovu.

Queentessence & Rihards Saule
Biļetes: www.bilesuparadize.lv

Lasīt vairāk...Citi pasākumi