Loading Events
Pasaules čempionāts motokrosā MXGP of Latvia

Pasaules čempionāts motokrosā MXGP of Latvia

8. jūnijs 07:00 - 9. jūnijs 17:00
Zelta Zirgs, Ķegums, Latvija

Pasākuma informācija

MXGP Pasaules un Eiropas čempionāta sacensības motokrosā ik gadu Ķegumā pulcē Latvijas un Pasaules spēcīgākos motokrosistus. Čempionāta posma organizēšana Ķegumā ir kļuvusi par tradīciju ārvalstu viesiem, kuri jau jau piecpadsmito reizi ieradīsies piedalīties un vērot šīs sacensības klātienē. Šī ir unikāla iespēja ikvienam motokrosa entuziastam pieredzēt pasaules motokrosa smagsvaru cīņas īstā smilšu trasē.

Pasākums norisināsies divas dienas, kur sestdienā braucēji veiks treniņus un kvalifikācijas braucienus, savukārt svētdien pasākuma galvenais notikums ar diviem finālbraucieniem MXGP un MX2 klasēm būs ”Grand Prix” izcīņa. Par vērtīgajiem Eiropas čempionāta kopvērtējuma punktiem nedēļas nogalē cīnīsies arī EMX125 un EMX250 klases braucēji, kuri trasē uz pirmajiem finālbraucieniem dosies jau sestdien.

Pasākuma laikā būs arī ēdināšanas iespējas un sacensību suvenīru tirdzniecība. Pašiem mazākajiem apmeklētājiem būs iespējams rotaļāties atrakciju zonā.

SVARĪGI!

Iegādātā biļete ir jāsamaina pret aproci biļešu maiņas punktā pie ieejas mototrasē! Biļetes varēs iegādāties iepriekšpārdošanā vai biļešu kasēs sacensību vietā.

Iegādājoties biļeti, Jūs esat brīdināts un piekrītat, ka sacensību laikā notiek filmēšana un fotografēšana un uzņemtais materiāls var tikt izmantots komerciālos nolūkos, tajā skaitā, publicēšanai masu medijos un sociālajos tīklos.

Ja zemāk minētās personas atbilst pasākuma drošības noteikumiem, tad bezmaksas ieeja sacensībās ir:

•⁠ ⁠bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot 10 gadus sasniegušus uzrādot apliecinošu dokumentu)

•⁠ ⁠Latvijas republikas pilsoņiem, pie ieejas norises vietā, uzrādot derīgu invaliditāti apliecinošu dokumentu

•⁠ ⁠citu valstu pilsoņiem uzrādot 1. grupas invaliditāti apliecinošu dokumentu

Dzīvnieku ienešana pasākumā ir aizliegta!

Uz vietas ir pieejama bezmaksas auto / moto stāvvieta. Standarta stāvlaukums atvērts no 7:00 līdz 19:00. Nakšņot stāvlaukumā stingri aizliegts. Pēc plkst.19.00 tiek piemērota kempinga maksa 40 €.

Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes, lūdzam iepazīties ar Pasākuma apmeklētāju noteikumiem!

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi