Loading Events
Pargājienu seriāls EJAM VISI! Dobelē

(Noticis pasākums) Pargājienu seriāls EJAM VISI! Dobelē

16.09.2023 10:30
LVM Pokaiņu mežs, , Latvija

Pasākuma informācija

16. septembrī Pokaiņu mežā – Dobeles novada Naudītes pagastā, notiks pārgājienu seriāla posms EJAM VISI! DOBELĒ. Šis ir aicinājums visiem – ģimenēm ar bērniem, nūjotājiem, dzīvnieku mīļiem, senioriem un visiem, visiem aktīva dzīves veida piekritējiem doties atklāt Pokaiņu mežu un tā apkārtni. Pārgājienam ikviens var izvēlēties savām spējām atbilstošu distanci: Čāpotājiem – 6km, Aktīvajiem – 11 km, Izaicinājumu mīlošajiem – 18 km. Pārgājiena maršruti ļaus atklāt un izpētīt skaistākās apkaimes vietas.

Pārgājienam nav laika kontroles, jo mēs aicinām neskriet cauri dzīvei, bet apstāties apskatīt interesantas vietas, iepazīt tās un ieklausīties sevī.

Startā dalībnieki saņems pārgājiena starta paku, kurā iekšā atradīsiet kādu saldu enerģijas našķi, ūdens pudeli, maršruta karti un citus pārsteigumus. Kartē būs norādīts ne tikai maršruts, bet arī aprakstīti maršrutā esošie objekti un sagatavoti izzinoši jautājumi, kuru atbildes atradīsiet maršrutā. Jautājumi ir veidoti ar mērķi, lai veicinātu maršruta tuvāku iepazīšanu un ikviena dalībnieka zināšanu krājumu papildināšanu par Latviju. Lai izkustētos, organizatori būs parūpējušies arī par pāris aktīviem uzdevumiem – nebaidies, to izpildes būs pa spēkam ikvienam dalībniekam. Jau varam pačukstēt, ka īpaša loma šajā pārgājienā tiks dotā sēnēm. Trase būs arī marķēta.

Garākajā maršrutā dalībniekiem būs arī nodrošināts enerģijas uzlādes punkts, kur varēs atpūsties un uzņemt papildu enerģijas kalorijas.

Visi dalībnieki pārgājiena laikā piedalīsies lielajā izlozē, kurā varēs laimēt vērtīgas balvas. Izlozei būs iespējams sekot līdzi Sporto Latvija Facebook lapā.

Finišā katrs dalībnieks saņems EJAM VISI! ar roku darinātu patriotisku koka piemiņas medaļu.

Starta-finiša zonā visas dienas garumā būs pieejamas dažādas izklaides iespējas gan lielajiem, gan mazajiem pasākuma apmeklētājiem.

Pasākuma Programma:
10:30 – 11:30 Reģistrācija un došanās trasē 18 – 20 km dalībniekiem
12:00 – 13:00 Reģistrācija un došanās trasē 11 – 13 km dalībniekiem
13:30 – 14:30 Reģistrācija un došanās trasē 6 – 8 km dalībniekiem
15:00 Tiešsaistes loterija Facebook kontā “Sporto Latvija”
16:30 Finišs visiem dalībniekiem

Neatliec biļešu iegādi uz pēdējo brīdi, jo tuvojoties pasākumam tās paliks dārgākas. Biļetes pieejamas šeit: https://www.aula.lv/pasakumi/ejam-visi?event=1536

Vairāk informācijas šeit: https://www.ejamvisi.lv/

Nepalaid garām šo aizraujošo pasākumu, kurā visi varēs aktīvi pavadīt laiku, baudīt skaistās ainavas un dabu!

Pasākumu organizē biedrība “Sporto Latvija”.

Atbalsta sporta preču veikals Sportland, reklāmas kompānija Sia “Abi2”, mājsaimniecību preču lielveikals TavaTelpa.lv, piepūšamās atrakcijas – Piepūšamie.lv, dabīgs negāzētais minerālūdens “Magnesia”, izdevniecība “Rīgas Viļņi” un Hematogenas Vita + batoniņi.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi