Loading Events

(Noticis pasākums) FKA.M4A (GER) | BLACK CADMIUM (NL) | NIGHTNIGHT VOL.3

15.09.2023 - 16.09.2023 00:30
Tu jau zini Kur., Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

15. septembrī, Liepājā, kluba “Kursa” skatuve pārtaps par elektroniskās mūzikas oāzi – “NightNight” atgriežas vēl spēcīgāks nekā agrāk! Šis pasākums ir viens no gaidītākajiem notikumiem, jo katru reizi organizatori pārsteidz apmeklētājus ar jauniem un unikāliem māksliniekiem, solot mūzikas cienītājiem neaizmirstamu vakaru, piepildītu ar satriecošiem ritmiem. Šoreiz uz skatuves kāps pasaulē zināmi mākslinieki – FKA.M4A no Vācijas un Black Cadmium no Nīderlandes. Viņu spēcīgie un satriecošie elektroniskās mūzikas skaņas apburs ikvienu klātesošo. Turklāt Rolling Dynamite un dinamiskais duo – E91 b2b Trashy Trax – apliecinās, ka arī Latvijā ir lieliski elektroniskās mūzikas talanti.

Gan FKA.M4A (GER), gan Black Cadmium (NL) pirmo reizi uzstāsies Latvijā, demonstrējot savu unikālo skanējumu un atklājot jaunas dimensijas elektroniskās mūzikas pasaulē. Viņu satriecošās uzstāšanās ir saņēmušas atzinību dažādās pasaules skatuvēs (piemēram, HÖR, BOILER ROOM, u.t.t), un tagad ir pienācis laiks Latvijai baudīt viņu talantu un radošumu.

15. septembrī ieplāno brīvdienas Liepājā, kur ar draugiem un domubiedriem ļauties hipnotizējošai atmosfērai un elektroniskās mūzikas ritmu plūsmai “NightNight” pasākumā. Tas solas būt neaizmirstams un enerģijas pilns. Nepalaid garām šo iespēju – biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc savu biļeti iegādājies jau tagad!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi