Loading Events
MESA ‘Tuvāk Tev’

(Noticis pasākums) MESA ‘Tuvāk Tev’

15.10.2021 20:00

Pasākuma informācija

MESA IR ATPAKAĻ. BŪS KONCERTS!
15. oktobrī “Mesa” aicina savus klausītājus uz koncertu “Hanzas Peronā”. Biļetes uz koncertu varēs iegādāties “Biļešu Servisā” no pirmdienas, 20. septembra, plkst. 10:00.
Gaidāmajā koncertā ar nosaukumu “Tuvāk Tev” tiks izpildīti gan iepriekšējo albumu iemīļotie skaņdarbi, gan arī jaunas dziesmas, un tas viss izskanēs jaunā izpildījumā.
Projekts līdz šim ir pulcējis vienus no lielākajiem Arēnas koncertiem Rīgā, pēdējo koncertu aizvadot 2020. gada 14. februārī.
“Ir pagājis krietns laiciņš kopš pēdējoreiz tikāmies ar jums – vēl pirms visa šī dīvainā laikmeta vairāk kā pusotru gadu atpakaļ” teic Gatis Irbe. “Šo koncertu esam iecerējuši ļoti siltu, emocijām bagātu ar domu mums satikties ar klausītājiem – tuvāk.”
Projekts “Mesa” līdz šim ir izlaidis 3 albumus, kuri ir saņēmuši zelta un platīna ieraksta statusus, un ir viens no straumētākajiem mūzikas projektiem Latvijā.
Biļetes uz “Mesa” koncertu “Hanzas Peronā” nonāks tirdzniecībā pirmdien, 20. septembrī, plkst. 10:00, un tās būs pieejamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un internetā.
Koncerts norisināsies zaļajā drošības līmenī, un to varēs apmeklēt, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas faktu apstiprinošu sertifikātu.
Lasīt vairāk...Citi pasākumi