Loading Events
Mairis Briedis vs. Artur Mann

(Noticis pasākums) Mairis Briedis vs. Artur Mann

16.10.2021 17:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Mairis Briedis 16. oktobrī atgriežas Arēnā Rīga, lai aizstāvētu savu titulu IBF pasaules pirmajā smagajā svara kategorijā pret bijušo pasaules čempiona izaicinātāju Artūru Mannu
Latvijas boksa zvaigzne nostiprināja savu pozīciju kā pirmais pirmās smagās kategorijas bokseris pasaulē, kad 2020. gada septembrī Pasaules Boksa Supersērijas finālā uzvarēja Junielu Dortikosu. Cīņa, kurā 36 gadus vecais sportists ieguva gan IBF pasaules čempiona titulu, gan prestižo žurnāla “The Ring” jostu, kā arī ikonisko Muhameda Ali trofeju.
Briedis, kurš tagad ir trīskārtējs pasaules čempions, iepriekš ieguvis WBC un WBO pasaules čempiona titulus, un tika uzskatīts par vienu no labākajiem bokseriem pound-for-pound pasaulē, iegūs iespēju atgriezties dzimtās pilsētas arēnā un boksēties viņa kaislīgo atbalstītāju klātbūtnē pirmo reizi kopš viņa trešā raunda uzvaras pār Kšištofu Glovacki 2019. gada jūnijā.
Tomēr Briedis, kurš 2020. gadā tika atzīts par “Gada rīdzinieku”, var sagaidīt grūtu izaicinājumu, kad viņš pirmo reizi aizstāvēs savu IBF jostu pret vācieti Artūru Mannu, bijušo WBO starptautisko čempionu un IBO pasaules pirmās smagās svara kategorijas titula izaicinātāju.
“Ir traki domāt, ka pagājuši vairāk nekā divi gadi kopš pēdējās cīņas Rīgā,” sacīja Briedis. “Es domāju, ka es jau esmu aizmirsis to fantastisko sajūtu, ko Latvijas boksa fani sniedz katru reizi, un es nevaru vien sagaidīt, kad atkal stāšos ringā savas mājas skatītāju priekšā. Šī man būs arī īpaša nakts, jo tā būs mana pirmā IBF titula aizstāvēšana, un esmu laimīgs, ka varēšu to izdarīt Arēnā Rīga.”
“Mans pretinieks Artūrs Manns ir ļoti pieredzējis bokseris, kurš iepriekš bija daļa no Zauerlanda staļļa, kas viņam jau ir kvalitātes rādītājs, jo nav vāju bokseru, kas uzaicināti pievienoties šai grupai. Viņš ir ļoti tehnisks bokseris no Kazahstānas boksa skolas, ko daudzi uzskata par vienu no labākajām pasaulē.”
“Kopā ar manu komandu mēs šo cīņu uztveram ļoti nopietni. Pasaules čempiona jostas aizstāvēšana neļauj darīt neko mazāk. Mēs jau esam sākuši gatavošanos un darīsim visu, lai būtu gatavi cīņai.”
“Esmu ļoti priecīgs cīnīties par IBF titulu pret Mairi Briedi, kurš ir pasaules pirmais pirmās smagās svara kategorijas bkokseris,” sacīja Manns. “Es ļoti cienu Mairi Briedi un viņa sasniegumus, taču nejūtu nekādu spiedienu. Viss spiediens ir uz Mairi, jo viņš ir pasaules čempions un cīnās mājās savu cilvēku priekšā, kas ne vienmēr izrādās priekšrocība. Viņam ir viss ko zaudēt, un man ir viss, lai uzvarētu!”
“Mēs esam priecīgi reklamēt savu pirmo pasākumu kopā ar Mairi Briedi, vienu no boksa zvaigznēm pound-for-pound, Arēnā Rīga zem Wasserman boksa karoga,” sacīja promotors Kalle Zauerlands. “Man ir paveicies redzēt, kā Mairis jau iepriekš cīnījās Rīgā, un atmosfēra ir neticama. Es nevaru sagaidīt, kad dzirdēšu troksni, kad viņš 16. oktobrī ieies ringā. Bojāt ballīti ierodas Artūrs Manns. Smags vācu pretendents, kurš vēlas gāzt no troņa Latvijas boksa karali. Šis ir notikums, kuru nevēlaties palaist garām. Gatavojieties dārdēšanai Rīgā!”
Lasīt vairāk...Citi pasākumi