Loading Events
LINKIN PARK Tribute Show

(Noticis pasākums) LINKIN PARK Tribute Show

26.10.2023 20:00
Klubs Melnā Piektdiena, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

 

LINKIN PARK koncerts Pārcelts uz 26.10.23

Saistībā ar izmaiņām Ukrainas likumdošanā, saskaņā ar kuru, lai šķērsotu robežu, grupai ir nepieciešams paplašināts dokumentu saraksts, no kuriem lielai daļai grupas dalībnieku nav dažu dokumentu un tas prasa laiku lai tās apstrādātu. No grupas neatkarīgu iemeslu dēļ esam spiesti atlikt turneju līdz oktobrim. Koncerts tiks pārcelts uz jaunu datumu – 26.10.23., norises vieta nemainās. Šī iemesla dēļ gandrīz visas ukraiņu vīriešu mūzikas grupas atceļ šopavasar turnejas Eiropā. Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un lūdzam biļetes neatgriezt, koncerts noteikti notiks.


Rain Drops Band rokmūzikas cienītājiem!
LINKIN PARK TRIBUTE SHOW

Veltījums leģendārā vokālista Čestera Benningtona piemiņai, kura balss un dziesmas ilgi paliks visu šī žanra pazinēju un pašas grupas atmiņā.

Oriģinālā Linkin Park atmosfēru un enerģiju rada karstie un talantīgie puiši no grupas RAIN DROPS, kuriem ir gods spēlēt šo mūziku. Patīkams pārsteigums viesiem būs arī fakts, ka atklāšanas būs 30SECONDS TO MARS veltījums, ko izpildīs tas pats RAIN DROPS.

Divu labāko grupu uzstāšanās  uz vienas skatuves, tas iepriekš vēl nav noticis! Iegremzieties trakā draiva, spēcīgas enerģijas un ideālas rokmūzikas skaņas atmosfērā.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/pg/ProEventRiga

Lasīt vairāk...Citi pasākumi