Loading Events
“Gaismas Dārzs” MEŽAPARKĀ

(Noticis pasākums) “Gaismas Dārzs” MEŽAPARKĀ

27.10.2023 - 03.03.2024 22:00

Pasākuma informācija

27. oktobrī pirmo reizi Baltijas valstīs Mažaparka teritorijā tiks atvērts “Gaismas Dārzs”, kur atradīsies multimediju izstāde “Sniegbaltīte”, informē portāls balticevents.info.

“Gaismas Dārzs” ir populārs starptautiskais brīvdabas projekts, kurš sastāv no apgaismotām skulptūrām un ekspozīcijām, skaņu iekārtām un gaismas projekcijām, kā arī no vairāk nekā 500 000 LED lampām, kas palīdz atdzīvināt populāro pasaku sižetu.

Pasaka “Sniegbaltīte” māca bērniem un pieaugušajiem draudzēties, sadarboties un cienīt vienam otru. Gaismas šova apmeklēšanas laiks ir vakara un nakts laikā, kad tumsa veido romantisku atmosfēru.

“Gaismas Dārzs” strādā ar starptautisko multimediju kompāniju “S4 Lights”, kas ir līderis multimediju apgaismojuma tirgū pasaulē. Viņi aktīvi sadarbojas ar tādām kompānijām kā “Disneyland”, “SeaWorld” un “Silver Dollar”. Izrādes ikgadēji notiek vairākās Eiropas galvaspilsētās. Šogad pasaku ekspozīcijas savas durvis vērs vaļā vēl četrās Eiropas galvaspilsētās: Rīgā, Budapeštā, Belgradā un Buharestā.

“Mūsu projekts ir balstīts uz tādām populārām bērnu pasakām kā “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, “Alise Brīnumzemē”, “Pīters Pens”, “Smurfi” un daudzām citām. Projekta mērķis – sagādāt smaidus bērniem un viņu vecākiem. Lai šo sasniegtu, mēs cenšamies izmantot vislabākās tehnoloģijas pasaulē. Mūsu izstādes ir apmeklējuši gandrīz pusotrs miljons cilvēku un ir liels prieks, ka šogad mēs iepazīstināsim ar mūsu ekspozīciju arī Rīgu,” stāsta “Gaismas Dārza” pārstāvis Mihals Čojnacki.

Izstāde darbosies katru dienu četru mēnešu garumā, ieskaitot brīvdienas un svētku dienas. Biļešu iepriekšēja tirdzniecība ir pieejama izstādes oficiālajā tīmekļvietnē.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi