Loading Events
Līgo festivāls Vecpiebalgā

(Noticis pasākums) Līgo festivāls Vecpiebalgā

23.06.2023 - 25.06.2023 15:00
Vecpiebalga, Vecpiebalga, Latvija

Pasākuma informācija

Vecpiebalga vilina ne tikai ar ūdensrozēm, bet arī ar Līgo festivālu trīs dienu garumā, pie pašas dabas krūts, skaistajā Alauksta ezera krastmalā.
Ja arī Tev šķiet, ka ar Jāņu nakti ir par īsu, jau 23. jūnijā varat pievienoties grandiozai ielīgošanai pie Alauksta ezera. Līgosim, dziedāsim, ievērosim latviešu Jāņu tradīcijas un moderni ar 21.gadsimta noskaņām, izjutīsim saulgriežu īpašo noskaņu.

23.jūnijā jau no pl. 19:00 uz lielās Alauksta estrādes skatuves uzstāsies tautā iemīļoti mūziķi:
Labvēlīgais Tips (ar trīsdesmitgades zelta dziesmām),
Latgalīšu Reps (nu sirds i nu Latgolys!), kā arī citi mākslinieki, kurus izziņosim drīzumā.
Dj un vakara balss – UFO,
Balli starp grupām un pēc iegriezīs tautā iemīļotais dīdžejs Dj Nils.

Sagaidot pusnakti, UGUNS rituāls sadarbībā ar FIRE SHOW STUDIO un lielā UGUNSKURA iekuršana.
Kad lielais ugunskurs sāks mūs sildīt , dzīvās mūzikas skatuve ezera krastmalā sāks savu maģisko skanējumu. Ņem savu ģitāru līdzi un sadziedāsimies kopā!

Pusnaktī– Līgo zāļu PLIKO skrējiens!

Bet 24.jūnijā, Jāņu dienā, atpūtīsies skaistajā Alauksta ezera krastmalā, piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs, peldēs, laivu izbraucienos, makšķerējot, cepot gaļu, atpūšoties telšu pilsētiņā vai nedarot neko, baudot maģisko Līgo pasākuma noskaņu, bet pusnaktī balle līdz rītam ar dīdžeju.
Visu dienu līgotāju bērni varēs atpūsties piepūšamo atrakciju bērnu laukumā. Atrakcijas bērniem bez papildus maksas.

Pasākuma laikā darbosies bāri un ēdināšana. Būs plašs alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāsts, tai skaitā kafija un garšīgs auksts alus.
Biļetes, vairāk info un programma: www.ligovecpiebalga.lv

Festivāla un apmeklējuma noteikumi:
– Telšu pilsētiņa un festivāla teritorija ir atdalīta. Telšu pilsētiņā drīkst ienest savu ēdienu un dzērienus. Pašā festivāla teritorijā nedrīkst ienest savus ēdienus un dzērienus drošības un kārtības nolūkos. Festivāla teritorija atrodas skaistā vietā pie Alauksta ezera un sasistas stikla pudeles krastmalā nebūtu droši nevienam. Pasākumā strādās vairāki BĀRI un ĒDINĀŠANAS zonas. Bāros būs pieejams gards auksts alus un dzērieni visu diennakti.(7:00 – 9:00 pauze)
– Par drošību pie ūdens atbild katrs apmeklētājs personīgi un organizators neuzņemas par to atbildību.
– Negulēt/neaizmigt lielā ugunskura tuvumā. Par aizmigšanu un ievelšanos ugunskurā organizators neuzņemas atbildību.
– Par satiksmes negadījumiem maksas autostāvvietā organizators neuzņemas atbildību. Lūdzu ievērot valstī noteiktos ceļu satiksmes noteikumus un nebraukt alkohola reibumā.
– Alkohola reibumā nedoties peldēt un nepārvietoties ar laivu.
– Ieeja festivālā ar suņiem (un citiem dzīvniekiem) nav atļauta.

Telšu pilsētiņas noteikumi:
-Telšu pilsētiņā var ierasties 23.jūnijā no plkst.11:00
-Telšu pilsētiņa jāatbrīvo 25.jūnijā līdz plkst. 15:00
-Lūdzam aiz sevis savākt un atkritumu maisus pēc pasākuma atstāt pie caurstaigājamās ejas uz estrādes teritoriju speciāli norādītā vietā.
-Ar motorizētām mājām, telšu pilsētiņas zonā aizliegts pārvietoties ārpus norādītā laikā. Kategoriski aizliegts pārvietoties naktī. (Sods 1000 eur). Iebraukšanas un izbraukšanas laiki būs publicēti mājaslapā www.ligovecpiebalga.lv
– Motorizēto māju kustība, iebraukšana un izbraukšna uz paredzēto vietu telšu pilsētiņā, speciāli norādītajā vietā atļauta katru festivāla dienu no 11:00 – 15:00.
– Aizliegts kurināt atklātus ugunskurus, bet drīkst cept savu ēdienu uz saviem griliem, kurā uguns ir noslēgts. Pelnus un ogles lūdzu arī savākt aiz sevis un sabērt maisā, kuru atstāsiet kopējā miskastē.

Vairāk informācijas: https://ligovecpiebalga.lv/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi