Loading Events
Bērzes Strazdu Jāņu Festivāls 2023

(Noticis pasākums) Bērzes Strazdu Jāņu Festivāls 2023

23.06.2023 - 25.06.2023 12:30
Catthorpe Manor, Rugby, Apvienotā Karaliste

Pasākuma informācija

Lielākās Jāņu svinības ārpus Latvijas 2023

“Bērzes Strazdu Jāņu Festivāls 2023” ir visaptverošs un latvisko tradīciju kopjošs pasākums, kurā ir zināmāko Latvijas mūziķu koncerti, sporta aktivitātes, dažādas meistarbdarbnīcas, amatnieku tirdziņi un daudz, kas cits. Pasākuma organizatori ir padomājuši arī par mazajiem apmeklētājiem, kuriem ir speciāli veidota bērnu programma. Šajā pasākumā pulcējas visvairāk latviešu ārpus Latvijas un tā ir lielākā ārzemēs dzīvojošo tautiešu satikšanās un svētku svinēšanas vieta.

Tāpat trīs dienu garumā varēs baudīt gardumus no Latvijas, tikko ceptus speķa pīrādziņus, alu, medu un daudz ko citu. Štovēto kāpostiņu un Jāņu sieru smarža virmos pasākuma teritorijā, kāds dalīsies ar savu tradicionālo šašlika recepti, cits klusībā to apēdīs!

Turpinot tradīcijas, Festivālā notiks brīvdabas kino, kur varēs noskatīties aktuālās un nesen izdotās latviešu kinofilmas. Festivālā viena no galvenajām sastāvdaļām ir “Līgotava”. “Līgotavā” ir veidota īpaša kultūras programma, kur tiek koptas un uzturētas latviešu Līgo un Jāņu tradīcijas. Šogad uzstāsies, dejos un dziedās latviešu tautas deju kolektīvi, kori un folkloras kopas gan no Latvijas, gan Apcvienotās Karalistes. Festivāla kulminācijā, atzīmējot saulgriežus, tiks degts lielais Jāņu ugunskurs, lai līgotāji savienotos kopīgās līgo dziesmās, dejās un tradīcijās.

“Bērzes Strazdu Jāņu Festivālā 2023” visus līgotājus ar mūzikas koncertiem iepriecinās populārākās gupas un mākslinieki no Latvijas:

Bermudu Divstūris

Musiqq

Montana

Normunds Rutulis

Singapūras Satīns

Tranzīts

100 Debija

Olga Rajecka

Ivo Fomins

Edavārdi

Mazie Rakari

“Bērzes Strazdu Jāņu Festivāls 2023” mākslinieku izziņošana turpinās, sekojiet līdzi jaunumiem un uzzinat par festivāla programmu Bērzes Strazdu soctīklos:

Facebook – Bērzes Strazdi;

Instagram – @bstrazdi.

Svarīgi zināt:

Biļetes “Bērzes Strazdu Jāņu Festivāls 2023” aizliegts izmantot jebkādos konkursos un reklāmas kampaņās bez festivāla organizatoru atļaujas.

Jebkura vecuma festivāla apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Bērniem līdz 14 gadu vecumam ir jārezervē bezmaksas ieejas biļete.

Pirms ierašanās “Bērzes Strazdu Jāņu Festivāls 2023”, lūgums iepazīties ar festivāla noteikumiem.

Ja kādu apsvēruma dēļ nevarat ierasties uz pasākumu, nauda par iegādātajām biļetēm netiek atgriezta.

Jebkura persona, kas pārkāpj noteikumus festivāla ietvaros, tiks izraidīta no pasākuma un netiek atgriezta pakalpojuma maksa par biļetes iegādi.

Seko mūsu interaktīvajam Telegram kanālam tagad un festivāla laikā, lai vienmēr būtu informēts par notiekošo festivālā:

https://t.me/LiigoBSJF

Biļetes iepriekšpārdošanā šeit:

http://ej.uz/bsjf2023

Brīvprātīgo pieteikšanās šeit:

http://ej.uz/bsanketa

Info: 07377264770

info@strazdi.co.uk

www.strazdi.co.uk

Lasīt vairāk...Citi pasākumi